Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ezeken változtat...

Hogyan tudnék ezeken változtatni? Mit lehet ilyen esetben csinálni?

Figyelt kérdés

Először is 25.hetes terhes vagyok és egyre jobban félek. Az utóbbi időben nagyon keveset aludtam, az elmúlt héten minden nap és egész éjszaka kigyókkal álmodtam, de úgy hogy vagy megmart vagy folytogatott. Volt hogy arra ébredtem hogy nem kapok levegőt. Nagyon nehezen merek vissza aludni, folyton úgy érzem hogy valaki figyel. Mamám boszorkány legalább is édesanyám mindig azt mondta és énis egyre jobban hinni benne,vagyis sok olyan dolog történt velem ami miatt hiszek az ilyenekben meg ha sokan ki is nevetnek. Ja és mellesleg engem mindig is utalt és mindig is bántott.

Mikor szüleim elvaltak még rosszabb lett(apai mamám), mikor meg tudtam hogy terhes vagyok azt sem meseltem el neki nehogy valami legyen a picimmel.

De apa tudta tehát biztos elmondta, de eddig semmi. 2 hete 2x is hívott de nem vettem fel utána kezdődött. Bocsi ha értelmetlenül írtam le csak ideges vagyok, azért remélem értitek. Tehát szerintetek miatta van? Mit tehetnek ellene?


2018. jún. 16. 11:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem igazan hiszek az álomfejtésben, de ha te igen, olvasd el ezt: [link]
2018. jún. 17. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!