Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az alvásparalizis az az...

Az alvásparalizis az az amikor kezdenek zsibbadni az ujjaim meg a kezem?

Figyelt kérdés
2018. jún. 17. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Az alvasparalizis az amikor ebren almodsz.

Azaz a az agyad mar felig ebren van, de a tested meg alszik ezert nem tudsz mozogni.

Altalaban remalom szeru halucinacio, es atmeneti mozgaskeptelenseg jellemzi.

2018. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Az alvasparalízis az, amikor közvetlenül alvas előtt, vagy utan, a szemeden kívül, semmilyen testreszedet nem tudod mozdítani és nagyon is eletszerű remlatomásaid vannak.
2018. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy kis ujj- es kezzsibbadásnal többről van szó: [link]
2018. jún. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En megprobaltam ugy elaludni, hogy ebren maradjon a tudatom, de sajnos annal a pontnal nem tudok tovabbmenni amikor erzm hogy kezd zsibbadni az ujjam meg a kezem, szerintem a ez a paralizis eleje csak hagyom kene tovabb folytatodani
2018. jún. 17. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Régebben többször volt nekem is alvásparalízis. Akkor még nem tudtam, hogy mi ez.


Én semmi zsibbadást nem éreztem, hallucinációim sem voltak. Teljesen ébrenléti állapotról van szó, tökéletesen tudatában voltam mindennek, nem félálomban feküdtem. A szememet ki tudtam nyitni, ezt leszámítva azonban meg sem tudtam moccanni, az ujjam végét sem tudtam mozdítani. A helyzettől félelem, pánikszerű érzés lesz úrrá az emberen. Akárhogy koncentráltam, nem mozdult semmim. Nem tudtam, hogy mi bajom van, vagy hogy meddig tart ez az állapot.


Érdekesség, hogy miután olvastam róla, hogy van ilyen, már sose féltem. Ha véletlen beütött, tudtam, hogy pár perc és elmúlik, úgyhogy nagy unottan, egyszerű nyugalomban végigvártam. Már nem paráztam egyáltalán. Szóval nem kell tőle megijedni.


Később elmaradtak a dolgok, szerintem már vagy több, mint tíz éve nem volt ilyenem.

2018. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!