Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rádión keresztül lehet kommuni...

Rádión keresztül lehet kommunikálni a halottakkal?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az EVP felvételekre, és a fehér zajra. Vagy valaki le tudná nekem írni ennek a menetét? (Nem akarok "speciális eszközöket" beszerezni, csak rádión, illetve hangfelvevőn gondolkozok. Mennyire alkalmasak ezek ilyen célokra?)

2018. júl. 2. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Hogyne lehetne, sőt! Van milliárdnyi ember, akik szerint ehhez rádió sem kell, elég, ha letérdel a templomban és 10x elismétli a mondandóját.
2018. júl. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Tudom, igazad van, de én most nem a vallásra gondolok.

(Én hiszek abban, hogy a lelkek, akár van menny és pokol, [akár nincs],jelen vannak a mi világunkban. És ha akarnak, tudnak jeleket küldeni.

2 hete történt velem olyan dolog, ami miatt szeretnék egy-két kérdést feltenni, annak, aki "üzent" nekem...nem szeretném háborgatni vagy ilyesmi, csak érezni, hogy jelen- és jó helyen van)

2018. júl. 2. 14:23
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, a Karc FM-en van Jurák Katának betelefonálós műsora, annak ellenére lehet vele beszélni, hogy évek óta agyhalott.
2018. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem fogsz tudni rádión kommunikálni, legalábbis nem boltban kapható rádióval. Gondolj bele, ha a lelkek rádión kommunikálnának, nem zavarná a déli muzsikaszót?


Nyilván valami olyan frekvenciát használnak, amit mi még nem használunk, tehát egy speciális rádiót kellene építeni. Természetesen az emberiség gyakorlatilag csak olyan frekvenciát nem használ, ahol nagyon nem hatékony a kommunikáció, mert már minden rádióval megy.


Én egyébként abban sem vagyok biztos, hogy az elektromágneses hullámokban kellene keresned a választ. Ez a leginkább és legelsőként megmagyarázott ága a fizikának. Az univerzum kb. 5%-át alkotja anyag, ennek a működésével foglalkoznak az okosok, még ezzel sem végeztünk, miközben ott a sötét anyag, amiről tudunk, meg az ún. "sötét energia", amiről tudjuk, hogy lennie kell a mostani tudomány szerint, de nem tudunk róla semmit. A misztikum bizonyára a tudomány által megmagyarázatlan berkekben rejlik, épp ezért ne is keress tudományos, műszaki megoldást! Az majd akkor jön, ha a misztikumból tudomány lesz!


Egyelőre meg kell elégedni azzal, hogy a nálunk bölcsebb lelkek megszólítanak minket, ha érdemesnek találtatunk, és reménykedni benne, hogy meg tudnak hallani minket, ha akarnak.

2018. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rádión keresztül nem, viszont a következő iPhone-on lesz ilyen lehetőség. :D
2018. júl. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis lehet. Nézzél csak utána a rádióhullámok tulajdonságainak.
2018. júl. 5. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Főleg akkor, mikor Orbán brekeg a Kossuth rádióban
2018. júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!