Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogy lehet kommunikálni a...

Hogy lehet kommunikálni a halottakkal? (viccektől kiméljetek)

Figyelt kérdés
apukámmeghalt 5hónapja.nagyon szeretnék elbucsuzni tőle úgy,hogy ő is válaszoljon..de nem akarom megidézni
2011. aug. 4. 00:17
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
75%
írj egy búcsúzó verset.
2011. aug. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
azt már próbáltam.irtam neki levelet.beszéltem hozzá.mindent próbáltam már de nem segit..5percet szeretnék..amikor elbúcsúzhatok..már csak ebben remenykedem,hogy ez segit.
2011. aug. 4. 00:22
 3/37 anonim ***** válasza:
Ez nem vicc. Ilyennel nem játszanék a helyedben.
2011. aug. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
21%

szeánsz tábla vagy valami ókeresztény rítus

keress hozzá könyvet

2011. aug. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
huha ez rosszul hangzik..ritus meg ilyesmi..valaki nem tud benne segiteni?mármint,hogy ne én csináljam..nem akarok lepaktálni az ördöggel vagy ilyesmi..
2011. aug. 4. 00:39
 6/37 anonim ***** válasza:
64%
Csak annyit tudok bármit idézel meg egy sókörben kell kerülnie hogy ne árthasson neked mert a túlvilági lények nem tudják átlépni a sót
2011. aug. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem meditálj. Helyezd kényelembe magad, lazíts és képzeld el édesapád, amint találkozol vele. Az elméd által tudsz vele kommunikálni azt hiszem, de ahhoz csendesség kell, belső nyugalom.
2011. aug. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
59%
Nézd, én nem értem, hogy miért erőltetik egyesek annyira ezeket a dolgokat.Ha édesapádnak bármilyen elintéznivalója volna veled, akkor ő már jelentkezett volna álmodban, és elmondta volna.Neked, aki itt maradtál sok lehetőség áll a rendelkezésedre, hogy elbúcsúzz tőle, gondolatban, egyszerű szavakkal, vagy imádsággal, de úgy, hogy ez az ő nyugalmát ne érintse.Ne akard visszahúzni, hagyd, hogy járhassa a maga útját.Kötelességeit megtette, földi testét levetette, te meg ne a te érdekedet nézd, hanem az övét.Ha tisztelted életében, tiszteld halálában is.
2011. aug. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugvás lehetne a Kérdezőnek, ha elbúcsúzhatna, és ha ez bármi módon zavarja az édesapját, biztosan megérti,. Nem tudjuk, miként távozott-lehet, hogy hirtelen , és a Kérdező el sem tudott köszönni tőle, nem tudja még elengedni, annyira hirtelen történt. Mindenesetre sajnálom és részvétem...
2011. aug. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
45%
Örülj neki, hogy nem válaszolt, mert ha válaszol, az nem biztos, hogy ő.Furcsa képességeik vannak a démonoknak, bárki hangját tudják utánozni, aztán, ha olyan leromlott lelki állapotban vagy, amilyenben gyász idején az emberek 99 százaléka szokott lenni, akkor hozzátapad az aurádhoz, utána jön a depresszió, mindenfajta testi-lelki nyavalyák kíséretében. Nem véletlenül van az Írásban, hogy "halottlátó pedig ne legyen köztetek!"és a fal , ami a két világot elválasztja egymástól, hidd el, hogy az élők védelmét szolgálja. Vigaszt kívánok gyászodban és megnyugvást.
2011. aug. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!