Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi volt a leghátborzongatóbb...

Mi volt a leghátborzongatóbb élményetek? Akár természetfeletti, akár nem.

Figyelt kérdés
Bármi jöhet csak ne olyan h a barátnőm-barátnőjének a nagyanyjának a mittudomén kije.=)
2010. jún. 17. 20:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez lehet, hogy nem ijesztő de mi nagyon be$zartunk akkor:D.


Úgy volt, hogy olvastuk a neten h valakik megidézték a lányöltöző szellemét és történt valami. Mi ezt kipróbáltuk (gyertya nélkül) ketten az öltözőbe. Mi tök komolyan, kussba elkezdtük az egészet és pont akkor jött be egy csaj amikor mondtuk, hogy "jelezz ha itt vagy" :D fú de megijedtem:D.

2010. jún. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Volt egy olyan is (ugyanazzal a barátnőmmel) h órán mondtuk, hogy "ha van itt valaki jelezzen, most!" erre lekapcsolódott a lámpa utána mindig azt csinálta ha fel volt kapcsolva, amióta elment másik suliba az a lány azóta nem csinálja ezt.
2010. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer megrázott a mosógép. Fél órán át zsibbadt volt a jobb karom. Hátborzongató érzés volt.
2010. jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nálam miután a dédim meghalt,reggelre leesett az amúgy tökéletesen biztosított karnis...
2010. jún. 17. 21:05
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Megijesztett sötétben egy kutya. Későn mentünk haza, páran még kimentünk kapuzárás után aztán majdnem nekem ugrott. Jó nagy volt, de szerencsére láncon.
2010. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
az előtte kb 20 percce kikapcsot ventillátorom bekapcsolt. nem volt rajta semmilyen időzítő, offon volt de ment. mindezt este fél11kor.
2010. jún. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

az okosok azt mondják alvásparalízis,de ha visszagondolok,bármi is volt,ez volt életem leghátborzongatóbb sztorija,el sem merem mesélni szóban,mert rettegek..

Felébredtem a szobámban,és a falamra világító narancssárga fényre lettem figyelmes.Nem voltam képes megmozdulni..magamhoz tértem,felfogtam,és néma kusban voltam a parától,amikor a takarómat valami lehúzta rólam,a szívem a torkomban dobogott,és a könnyem elkezdett folyni.Néztem a falat,és valami mágnes szerű dolog a bokámnál fogva elkezdett lefelé húzni az ágyon..a szememmel végigkövettem a tapéta mintáját,és az ágy közepénél életem legnagyobb rémületében eszméletemet vesztettem..valami zúgó búgó hangra is emlékszem.valamikor 2001-felé lehetett,és reggel sírva ébredtem a földön.Aznapi programom a szobám teljes megváltoztatása lett,hogy véletlen se jussanak eszembe a történtek,babonával nyugtattam magam,nem vettem fel soha többet azt a hálóingemet,és az ágyat áttoltam a másik falhoz,teljesen átrendeztem a szobát.De most 9 év után is tisztán emlékszem mindenre!azt hittem rögtön meghalok.Nézek ki a fejemből,nyitva a szemem,nem tudok mozogni..és ahogy húz le az a mágneses valami,ami a bokámat vonzza,hát nem csoda,hogy elájultam..:S Azt mondják alvásparalízis,de akkor is majd besz@rtam!

2010. jún. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

előző:| én helyben szörnyethaltam volna.. kár volt elolvasnom nem fogok tudni elaludni :"(:S de tényleg..


nálam általában épp ez a baj, bebeszélek mindent. de vannak dolgok.. pl éjszakai tv ki-be kapcsolás minden ok nélkül..

2010. jún. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem az mikor este lefeküdtem és másnap reggel az ágy másik felében találtam magamat xD És ez komoly....
2010. jún. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Olyan nekem is szokott lenni,de az inkább olyan vicces...:D
2010. jún. 19. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!