Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az emberek miért dőlnek be a...

Az emberek miért dőlnek be a sok lelki vezetőnek akik valójában nem is rendelkeznek valódi tudással?

Figyelt kérdés
Ugyanez érvényes a hamis jósokra,ál-sámánokra meg a többi kuruzslóra. Teli szedik magukat pénzzel és félrevezetik az embereket. Ez olyan bosszantó.
2018. júl. 7. 13:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Valódi tudásuk nagyobb, mint a rászedetteké, hiszen tudják, hogyan kell kihasználni őket.
2018. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
61%

Kedves Kérdező!


A soraidból kitűnik, hogy te egy bölcs ember vagy: meg tudod különböztetni a hamis sámánokat az igaziaktól, a valódi jósokat a csalóktól és a kuruzslókat a segítőktől. Kérlek, segítsd hozzá az embereket, hogy ezt ők is meg tudják tenni!

2018. júl. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Sajnos egyedül ehhez kevés vagyok...
2018. júl. 7. 16:09
 4/29 anonim ***** válasza:

kettes vagyok


Azért igazán megpróbálhatnád. Csak úgy süt belőled a hozzáértés, és az szeretet a tévelygők iránt!

2018. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Te most poénkodsz, igaz? Semmi gond.Csak akkor nyíltan tedd.Azt még talán értékelem is.
2018. júl. 7. 16:31
 6/29 anonim ***** válasza:

kettes és négyes vagyok


Dehogy poénkodok! Úgy érteted? Miért is?


A kérdésedben azt írtad, hogy meg tudod különböztetni a valódit a hamistól. És hogy félted az embereket a rossz döntéseik következményétől. Ez azt jelenti bölcs és empatikus vagy (az én értékítéletem szerint). Erre megkértelek, hogy add át a tudásodat a tévelygőknek, mire te ezt visszautasítottad. Nem értem, mi nem stimmel, nem vagy bölcs, vagy nem vagy empatikus? Tévedtem volna???

2018. júl. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Nem nem tévedtél. Kicsit félreérthető volt ahogy fogalmaztál.Felejtsük el.

Nem vagyok Isten.Igen, rendelkezek egyfajta magasabb rendű tudással és érdekelnek az emberek. Nap mint nap emberekkel foglalkozok.És sok mindent láttam már.Épp ezért bosszant annyira hogy egyesek mások hitét kihasználva szedik meg magukat.Mondjuk ilyen alapon a gyógyszeripart is idesorolnám.


De akármennyire megvetem ezt,nem tudom egyedül megállítani.Nem vagyok varázsló.És ha az lennék is,akkor is értelmetlen lenne egyedül szembeszállni mindezzel.És nem, nem vagyok gyáva, csak ez nem így működik.

2018. júl. 7. 17:00
 8/29 anonim ***** válasza:
Mutass nekem az élet bármely területén embert,embereket akik nem megvezethetőek, mindenhol, mindenfelé vannak olyanok akik benyelik a peca horgot.
2018. júl. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

kettes, négyes és hatos vagyok


Azért igazán megoszthatnád a tudásod arra vonatkozóan, hogyan különbözteted meg a valódit a hamistól. Hátha segítene más is neked a harcban.


Nos?

2018. júl. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Azért ez kicsit túlzás.Nem mindenki hisz el minden sületlenséget.Az emberek alapvetően vágynak a tudásra, hogy fontosnak érezzék magukat.De ha felismernék hogy az a tudás ott van bennük,minden sokkal jobb lenne.
2018. júl. 7. 17:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!