Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az emberek miért dőlnek be a...

Az emberek miért dőlnek be a sok lelki vezetőnek akik valójában nem is rendelkeznek valódi tudással?

Figyelt kérdés
Ugyanez érvényes a hamis jósokra,ál-sámánokra meg a többi kuruzslóra. Teli szedik magukat pénzzel és félrevezetik az embereket. Ez olyan bosszantó.
2018. júl. 7. 13:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

kettes, négyes, hatos és kilences vagyok


Várom azt a listát, ami alapján meg tudod különböztetni az igazit a hamistól.


Nos?

2018. júl. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Ostobaság.
2018. júl. 8. 12:17
 23/29 anonim ***** válasza:
Most kíváncsivá tettél. Lehet, hogy te tudsz valamit, amit én még nem. Miféle valódi tudással rendelkezik véleményed szerint egy igazi lelki vezető? Mire irányul az a valódi tudás amit átadhat?
2018. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Az igazi tudás az ami a sok hókuszpókusz mögött van.Ami belőled fakad(ezzel nem azt mondom hogy csak az a tudás létezik amit te tudsz).Aki arra vár hogy más mondja meg neki hogy ki ő, az szokott ilyen álmesterek meg jósok kezei közé futni.
2018. júl. 8. 16:31
 25/29 A kérdező kommentje:
Az igazi lelki vezető úgy tanít hogy nem veszed észre.Nem várja el hogy ajnározd,nem tilt és nem állít fel szabályokat csak ha adott esetben szükséges.Aki igazán sokat tud, az annál kevesebbet beszél.Nem önmagát fényezi, nem fog teljesen hülyének nézni akit ő majd jól kitanít.Próbál a te saját középpontodba irányítani ahelyett hogy szüntelenül a saját tudását hangoztatja előtted
2018. júl. 8. 16:39
 26/29 anonim ***** válasza:

kettes, négyes, hatos, kilences és huszonegyes vagyok


Kedves Kérdező, köszönöm a válaszodat.

2018. júl. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Én is köszönöm! És egyetértek veled.
2018. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

"Az emberek miért dőlnek be a sok lelki vezetőnek akik valójában nem is rendelkeznek valódi tudással?"


A tanításhoz mester kell, nem tudás. Mestert mindenki maga választ.

2018. júl. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 KulGery ***** válasza:
100%

Sajnos a kérdésed többrétű.

Én azoknak az embereknek kelek a védelmére, akik valóban lelki szinten vezetik az embereket, de lexikális tudásuk kevés.

Noha ehhez a területhez is jó ha van valamennyi ismeretanyag, a lelki vezetéshez nem lexikális tudás kell, hanem intuíció, "megérzés". Az tud jó lelki vezető lenni, aki általában anélkül, hogy tudná rávilágít a másik ember problémájára, megoldására.

2018. júl. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!