Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem tudunk egymástól...

Miért nem tudunk egymástól elszakadni?

Figyelt kérdés

Pár éve ismerkedtem meg egy férfival. Az elején minden nagyon jó volt, jól éreztem magam vele (ami azért eléggé ritka, mert eléggé magamnakvaló vagyok) és jól működött a kapcsolatunk. Pár hónap múlva rájöttem, hogy nem biztos, hogy nekünk együtt kellene maradnunk, mert sok nehézség adódott. Eltelt egy kis idő és újra keresett. Azóta folyamatosan ezt eljátszuk heti szinten, már évek óta. Látszólag nincsenek túl nagy problémáink, de valamiért olyan sértő dolgot mond ő vagy én hogy folyton azt mondjuk, hogy na jó itt a vége. De ez nem tart túl sokáig.

Úgy érzem nem bírnám ki nélküle, nem találkoztam még emberrel aki ennyire nagy hatással lett volna rám. Nagyon ragaszkodok hozzá, sokkal jobban, mint a családomból bárkihez, de közben meg tudom, hogy nekünk nem kellene együtt lenni, mert ez biztos, hogy nem fog hosszútávon működni köztünk, ha összeköltözünk. Mióta őt ismerem, nagyon sok pasival ismerkedtem, mégis állandóan ez a férfi jár a fejemben és senkit se érzek olyan jónak, mint őt.

Én úgy érzem, hogy sokkal több áll a háttérben, mint puszta vonzódás és érzelem... Segítsetek, te hogy szakadnátok el tőle? Mit tennétek? Egyáltalán elszakadnátok? Miért ragaszkodhatunk ennyire egymáshoz. Gondoltam már arra is, hogy lehet lélektársak vagyunk, de ha nem is valami mégis nagyon összeköt minket. Mit gondoltok erről?



2018. júl. 12. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire vonzódtok egymáshoz, akkor mégiscsak érdemes folytatni. Csak lehet, hogy kevésbé kéne sértődősnek lenni, és el kéne engedni a szurkálódásokat. Heves érzelmek vannak közöttetek.
2018. júl. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nagyon szerelmes vagyok belé, ahogy érzem, ő is belém, de annyi bántást kaptam és adtam már én is neki, hogy emiatt nem tudom, hogy hova tovább...
2018. júl. 12. 18:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez olyan héja-nász az avaron. "Egymás húsába beletépünk." Szenvedély. Szerintem ez jó, hagyni kell, úgyse tudnátok egymás nélkül élni. Az idő, de az több év, majd valahova viszi. Lecsillapodtok és vagy átmegy békés szerelemmé vagy kihűl és már nem fog fájni, ha szétmentek. De alkalmazkodni is kell egymáshoz.
2018. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!