Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy bár...

Volt már olyan hogy bár tudtad hogy a kapcsolat nem működő képes és nincs jövőtök de még sem tudtok egymástól elszakadni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem volt.van:(
2011. aug. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Tipikus se veled - se nélküled kapcsolat, ami (nekem legalábbis) több szenvedést okozott, mint örömöt. Végül úgy döntöttem, erős leszek és kilépek. Életem legjobb döntése volt. :)
2011. aug. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az eddigi két kapcsolatom ilyen volt, az egyikben a szerelem miatt nem tudtam elszakadni, a másikban pedig a félelem miatt. Szerencsére a mostaniban már nem érzek ilyet.
2011. aug. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pont most vagyok ebbe a helyzetbe. Tegnap kérdeztem meg a párom,hogy már nem akar velünk lenni,mert mintha kerülne minket. A válasz az volt hogy nem szólalt meg. Házasok vagyunk,van egy kislányunk a napokba várom a kisfiunk születését. Nem tudom mi lesz,nagyon el vagyok keseredve. Vasárnap lenne az egy éves házassági évfordulónk... :(
2011. aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hmm milyen szomorú! :( Sajnálom!

Egyébként nálunk is hasonló a helyzet,bár mi nem lakunk együtt,de nagyon sokat kell kibírnia a kapcsolatunknak a család miatt. :/

Egyelőre egymásba kapaszkodunk,és próbálunk küzdeni! :)

2011. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Több barátnőm is ebben a helyzetben van, lassan már mindkettő kezd tönkremenni, szó szerint. Akaraterő kérdése egyébként, piszok nehéz erősnek lenni és ellenállni a kísértésnek, hogy ne keresd vele a kapcsolatot, de le kell győzni, csak így lehet túllépni.
2011. aug. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Aki ilyen kapcsolatban él, és egyszer rászánja magát, hogy elhagyja párját, később nagyon hálás lesz magának... én egy 6 évig húzódó elég rossz kapcsolatból léptem így ki, nagyon nehéz volt, sokáig nem jöttem rendbe(3 év), de mára már nagyon örülök, hogy megtettem, az életem sokkal jobb lett nélküle.
2011. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem nemrég lett vége egy ilyennek.

Amíg benne voltam, nem tudtam kilépni, és épp amiatt bemagyaráztam olyanokat is , hogy karma, meg hogy ő az igazi szerelmem, de később jön majd rá.

Aztán most, történt valami, amit már nem tudok elnézni neki, és eléggé kiábrándított. Meg közben megismertem egy másik fiút, akivel egyelőre haverkodok csak, de nekem bejön, és ő is kicsit elkezdett a fejemben motoszkálni már utóbbi időben.

De nyugodtan lépj ki, remélem minél hamarabb történik valami, amitől ki tudsz, mert engem tönkretett, elvette az önbizalmam és az életkedvem, elhanyagoltam magam.

Lehet,hogy azt hiszed, nem lesz más akit ennyire fogsz szeretni, de lesz. Én is mindig ezt hittem, kb. 3-4 szer már.

Nála meg azt, hogy őt felejtem el legnehezebb és fájni fog, de ez után az esemény után elég volt 2 nap és azóta utálom, és kicseréltek.

Persze megélni kell, nem olvasni, addig úgyse hiszed el

2011. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, 10 év után voltam csak képes kilépni belőle, de nagyon nehéz volt.
2011. aug. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez érdekes,mert mi nem élünk párkapcsolatban de már ez a 4.ik éve hogy egymást húzzuk,tudjuk nincs jövője,nem lehetünk együtt,de valahogy kellünk egymásnak és ha el is szakadunk egymástól valahogy mindig megtaláljuk egymást!Minek nevezhetik az ilyen kapcsolatot?
2011. aug. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!