Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek ebben a "ha elenged...

Ti hisztek ebben a "ha elengeded, akkor megkapod" című dologban?

Figyelt kérdés
Több helyen is olvastam, hogy ha görcsösen ragaszkodunk valamihez, akkor pont, hogy taszítjuk, de ha elengedjük, akkor szembejön.

2018. júl. 28. 11:44
1 2
 11/14 anonim válasza:

Ez nem "dolog", egy egy pontatlan idézet.

Idézz pontosan, aztán filózz!

2018. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
34%

Ez egy maszlag. Ha célod van, járd körbe a problémát, keress meg minden buktatót, készíts B tervet is, ütköztesd az érveket az ellenérvekkel. Ha mindent lejátszottál magadban, akkor vágj bele, és csináld végig, ha cigánygyerekek potyognak is az égből.

Ez a siker titka.

2018. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
16%
Nekem volt olyan hogy egy kiszemeltemmel írkálgattunk, de aztán eltünt és nem jelentkezett. 3hét után már úgy voltam vele hogy ez veszett ügy, de aztán írt és elhívott randira. Na aztán viszont amilyen jól indult, vége lett 2 hónap után szakított. Azóta is várom, hátha meggondolja magát és bennem van az érzés hogy ha kezdem elengedni akkor visszajön. Azóta 1 hónap telt el. Persze én nem írok neki, nem zaklatom. Jobb lenne persze elengedni végleg, csak nehéz :/
2018. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
25%

Már 1 hónapos a kérdés, de tanusíthatom, hogy igen,működik. Pl. vegyünk alapul egy párkapcsolati kérdést. Tételezzük fel, hogy mindkét fél részéről meg van a szimpátia. Mondjuk az egyik nagyon akarja a másik meg nem fektet bele igazán nagy energiát. A nagyon akaró ha elengedi a görcsösségét akkor a másiknak az feltűnik és keresni fogja.

Gyerekvállalásnál szintén így van ez.Ha 2 ember nagyon vágyik gyermekre és rágörcsölnek nem jön össze. Amint elengedik és már úgy rendezik az életüket hogy beletörődtek, akkor hopp pozitív lesz a teszt.Persze vannak akadályok,megmérettetések.Viszont ha valami nem sorsszerű akkor hiába a szabad akarat,meg elengedés soha nem lesz az adott dolog a tiéd.. Ha viszont benne van a sorsodban pl. új pár, akkor bárhova mész, bármit csinálsz úgy is meg fog történni,mert az életed része.Érted?

2018. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!