Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtommal van olyan sportfogad...

Tudtommal van olyan sportfogadás, ahol 1,10-es a szorzó,90% hogy nyersz és megkapod a pénzedre a +10%-ot, ez mennyire reális?

Figyelt kérdés
Haverom ismerőse 3 millákat rak meg ilyenekre, és +300 ezreket nyer, ez túlságosan is könnyű pénzszerzésnek tűnik, ti tudtok erről valamit? van ebben bármi realitás?

2017. okt. 4. 02:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan konnyu azert, ott kell lenni fejben, es figyelni a meccseket
2017. okt. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ja,és ha nem jön be,akkor bukja a 3milliót:D


Nagy tétben nem éri meg ilyen kis szorzóval fogadni,mert viszonylag kicsit nyerhetsz és sokat bukhatsz.


Persze ha valakinek 100 milliói vannak erre,akkor hajrá.

2017. okt. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

10-ből egyszer biztos beletrafál és mire összejön a 300 ezrekből a 3 milla,akkor egyszer elbukja a 3 millát,és átlagban 0-ra jön ki.


Ha már a 10-ből nem egyszer,hanem 2szer szívsz,akkor buktál 3 milliót.

2017. okt. 4. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, nekem 11 zsinorban volt a rekordom.Ja es az duplázós szelvény volt, tehát 3-4 kis oddsbol volt osszerakva a 2odds. Szoval ha ugy vesszuk , akkor 30-40 kis odds jott egymas utan. Az volt a baj hogy napi 4-6 orat elvett az elemzes, szoval abbahagytam. De ezt a single 1.1odds-ot kiprobalom virtualisan.
2017. okt. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsó, hogy érted azt hogy virtuálisan? van olyan oldal, mint a tőzsdénél, hogy játék pénzel gyakorolhatsz valós adatok alapján?
2017. okt. 4. 19:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Tippmix seged alkalmazassal, vagy excel tablat vezetsz, akar papirra felirod hogy mit raktal volna
2017. okt. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
lool igazad van, köszi:D
2017. okt. 6. 21:01
 8/8 anonim ***** válasza:

a 3as kimondta az igazságot.

egy 1.10 szorzónak tudod mi a valószínűsége átlagosan?

legjobb esetben is 86%

100-ból

86 esetben nyer 300 ezer forintot

14 esetben bukik 3 milliót

most számoltam ki, hogy a haverod ismerőse hosszútávon bukni fog 16 milliót.

Én 1.85-2.00 szorzókra játszok


1.1 nél láthatod, hogy mennyit mehetsz lefele 1 egység felfele 0,1 egység, sokkal kevesebbért kockáztatsz sokkal többet.

Mondjuk én most megtettem a Napolit 1.17 ért de ritka az ilyen tuti, aki napi szinten csinálja tuti belebukik.

Erre lehet én is feltoltam volna 3 milliót, mondjuk draw no bet-en.

Tegnap volt egy Inter - Crotone meccs azon sem volt sokkal magasabb a szorzó, 1-1 lett, arra nem tettem volna fel pénzt.

És nem azért mert amit tettem az bejött, hanem azért mert ismerem a csapatokat.

2018. febr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!