Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Minek élünk most ha egyszer...

Minek élünk most ha egyszer úgyis meghalunk és semmibe veszünk?

Figyelt kérdés
Bár sokan hisznek hogy van a halál után valami de mivan ha mégsincs? Így mi értelme van élni ha egyszer úgyis meghalunk, pláne akinek most rossz az élete és az egészet csak végigszenvedi.

2018. aug. 8. 10:04
1 2
 11/15 thoomas26 ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, ma már kellő bizonyíték áll a rendelkezésre, ami megfelelően alátámasztja, hogy a lélek és a test létezése egymástól független dolog. (Dokumentált halál közeli élmények, szellemi tevékenységek észlelése, reinkarnációs emlékek, stb.) Csak az a különbség emberek között, hogy van aki hajlandó észrevenni őket, s van aki nem. Ha az a kérdésed, hogy vajon van-e túlvilág, van-e élet a halál után (és a leszületés előtt), én nem hiszem, hanem tudom, hogy igen, mert olyan megtapasztalásokon vagyok túl, melyek számomra nem hagynak kételyt, valamint az egyébként is felelhető bizonyítékokat is hajlandó voltam észrevenni. Ám tiszteletben tartom mások véleményét is, ezt igazándiból mindenkinek magának kell eldönteni és érezni, hogy hogyan áll a fizikai világon túli dolgokhoz.


Írod, hogy mi van ha még sincs valami a halál után? Mint írtam, mindenkinek szíve joga valamelyik oldalra állni ebben a véleményben. Én tudom, hogy van, de nem várhatom el és nem is várom el mástól, hogy így vélekedjen - ezt mindenki maga dönti el. De biztatnálak, hogy mélyedj el jobban a "témában" és ha van szemed rá, rá fogsz jönni, hogy valami nem stimmel a hagyományos felfogással. És ha csak hiszel benne, is többet ér, mintha abban hinnél, hogy ennyi csak az élet. Ha viszont hiszel benne eléggé, akkor kevésbé fog olyan kérdés mardosni, melyet feltettél.

2018. aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#11

Köszönöm a biztatást.

2018. aug. 8. 15:10
 13/15 anonim ***** válasza:
54%
"Megtaláltad az élet értelmét? Nincs neki(...) Csak gyönyörűsége." Csányi Vilmos idézet.
2018. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12%

"Minek élünk most ha egyszer úgyis meghalunk"

Hát éppen ezért!

Hogyan halhatnánk meg, ha nem is élve születtünk?

Ha nem élnél, hogyan tehetnéd most fel kérdésed?

2018. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
22%
"Minek élünk most ha egyszer úgyis meghalunk és semmibe veszünk?" Te.
2018. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!