Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám az "egyszer...

Hogyan tudnám az "egyszer meghalunk, minek kezdjek bele bármibe" gondolkodásmódomat megváltoztatni?

Figyelt kérdés

Általába véve nem érdekel semmi. Dolgozok, megkapom a pénzt és elvagyok. De tudom hogy ez nem helyes viszont nem tudom hogyan változtathatnék rajta.

Az sem szokott érdekelni hogy a közelemben levők mit mondanak. Ki is szoktam maradni a tartalmasabb beszélgetésekből. Nem mert egoista vagyok, hanem mert egyszerűen nem érdekel.


Rossz ezt kimondani de azt hiszem szűk látókörű vagyok.


Lehet ezen valahogy változtatni?


2017. jan. 5. 15:56
 1/5 A kérdező kommentje:
24 F
2017. jan. 5. 15:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák. Te olyan vagy, amilyen. Ilyen is kell.
2017. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 acelsziv ***** válasza:
Ideje volna célokat állítanod magad elé. Motiválni magad, hogy elérj valamit. Ez amit csinálsz csak vegetálás. Elpazarlod az életedet.
2017. jan. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy miért akarod megváltoztatni. Ha saját a motiváció, akkor máris cáfolod a saját állításodat, miszerint nem érdekel semmi, mert pl. ez érdekel. Akkor foglalkozz ezzel. Ha másoknak akarsz megfelelni, az általában rossz út, és csalódásokhoz vezet, meg depresszióhoz. Vizsgáld felül, hogy *neked* mik lennének az igényeid.
2017. jan. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Egyszer elunk miert ne kezdenek bele barmibe?"
2017. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!