Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A tudatos álmodás, hogy...

A tudatos álmodás, hogy érhető el ha én abszolút nem álmodok már lassan hónapok óta vagy semmi nem marad meg belőle?

Figyelt kérdés

Tudom kissé érdekesen fog hangzani de én hónapok óta nem álmodtam semmit és régen is csak keveset ez mi miatt lehet?

Illetve ez nélkül ellehet érni a tudatos álmodást?

Vagy egyáltalán ,hogy?

Tudom kissé sok kérdés viszont nekem nem tiszta ez a téma aki jártas ebben segítene?


2018. aug. 11. 22:11
 1/6 anonim válasza:

1. Elalvás előtt mondd magadban, hogy ma este álmodni fogok, és holnap reggel emlékezni AKAROK rá.


2. Amikor felébredsz, próbáld felidézni amit álmodtál és írd le ami eszedbe jut.


ha ezt rendszeresen csinálod, emlékezni fogsz az álmaidra.

2018. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Ha nincs emléked az álmaidról, akkor szinte lehetetlen. Én minden éjjel álmodom elég sokat, 4-5 egymástól független álmom is szokott lenni, így viszonylag könnyű volt megtanulni. A legjobb módszer a nappali valóságtesztek végzése, és napi szinten foglalkozni kell a témával. Egy idő után így elérhető, hogy rögtön észrevedd, hogy álomban vagy, onnan pedig már nem nehéz elérni, hogy irányítsd is.

Interneten nagyon jó leírások vannak erről a módszerről.

Eéőbb el kell érned, hogy emlékezz az álmaidra. Állíts be óránként ébresztőt, akkor pár álom megmarad. Bár ha ébresztő nélkül nem megy az emlékezés, és nem tudod átélni az álmaidat, akkor nem érdemes ezzel foglalkoznod.

2018. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2#

Értem köszi a választ :(

Megpróbálom amit mondtál de ezek után elment a kedvem lehet felkell adjam :(

2018. aug. 12. 00:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Illetve az álmaimból is csak foszlányok vannak meg el nem tudnám mondani hol értek véget és hol kezdődtek. Az utolsó álmom ami meg is maradt az az hogy futok fel valamin és valami követ ennél többre arra se emlékszem de az se ma volt
2018. aug. 12. 00:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Elalvás előtt igyekszem ,, kiüríteni" a fejem. Jó és általam vágyott dolgokra gondolok. Sokszor sikerül is ezt tovább álmodnom. Sok időbe tellett.
2018. aug. 12. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5#

Rendben köszi megpróbálom :)

2018. aug. 12. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!