Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek, miért pont a mi...

Szerintetek, miért pont a mi anyánk nem halt meg, és még most is él vidáman? Mennyi ennek az esélye, hogy a miénk fog meghalni? Mert pont egy jó youtubernek halt meg neki. És Isten miért nem a miénket vitte el?

Figyelt kérdés

2018. aug. 29. 11:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Hogy mi????
2018. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
94%
Most azt mondod hogy miért egy youtubernek halt meg az édesanyja és miért nem a tiétek? Hallod ez elég beteg. Szerintem menj orvoshoz. Az oké hogy sajnálod a másikat na de a saját édesanyád halálát kívánnád a más anyja helyett? Vagy valamit nagyon félreértettem vagy te tényleg nem vagy normális már ne haragudj.
2018. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
94%
Lehet úgy értette, hogy miért pont az hal meg aki meghal? Hát én nem tudom de szerintem kicsit módosítani kéne a megfogalmazáson mert így első ránézésre elég betegnek hat a kérdés
2018. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Miért pont az hal meg aki meghal? Ez lett volna a kérdésem. csak nem tudtam hogyan kellett volna leírni. És nem megyek el az orvoshoz, mert nem vagyok beteg.

És arra nem gondoltatok, hogy esetleg diszlexiás vagyok, és nem tudom, hogy hogyan kellene egy mondatot leírni?

Igen, az a kérdésem, hogy miért nem például a mi családban ment el vki? (és miért kívánok ilyen hülyeséget?) Ilyen gondolatok, mint neked nem jut az eszembe.

2018. aug. 29. 12:29
 5/21 anonim ***** válasza:
kinek halt meg?
2018. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 thoomas26 ***** válasza:
10%

A testi születés és halál időpontja a legtöbb esetben fix időpontok, melyek már a leszületés előtt eltervezettek voltak, s melyek alkalmával megnyílik az adott lélek számára a szellemi és fizikai világ közötti átjáró. Ha ez az időpont eljön, akkor a léleknek mennie kell. A testi halálunk időpontja tehát valamennyiünk esetében már a jelenben is létező időpont, azonban a legtöbb ember ezt - érthető okokból - nem ismerheti meg.

A lélek, mielőtt leszületik, tisztában van ezzel az időponttal, s azt is tudja, hogy miért éppen addig tart leendő fizikai élete. Bárki testi halála tehát a lélek szempontjából sosem véletlen vagy váratlan.

Az, hogy valaki meghalt, kizárólag azért történhetett meg, mert a lelkének eljött a szellemi világba való visszatérésének ideje, számára kinyílt a kapu - hétköznapi megfogalmazással, neki addig volt megírva. Aki pedig nem halt meg, annak meg még nem jött el az ideje.

2018. aug. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
ma 13:03 pont ilyen választ akartam hallani! Kiváncsi voltam csak, és miért pont az halt meg aki? miért nem másiknak aki például nagyon rossz volt...
2018. aug. 29. 13:09
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki meghal egyszer, aki született. A "mi anyánk " is, (aki addig "él vidáman"), te is, én is. Az időt csak Isten tudja, mi nem.
2018. aug. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Dobj el 100 dobókockát, majd kérdezd meg miért pont azon a 23 kockán lett hatos, miért nem a másik 77-en. Csak.
2018. aug. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Azt mi sosem fogjuk megtudni, hogy ki mikor fog meghalni. Meg közbe avatkozni, irányítani sem tudjuk a halálozásokat. Itt egy van aki tudja, és az az Isten. Na, őt vondd felelőségre, őt vondd kérdőre ha tudod! Az sem lenne jó ha tudnánk ki mikor hal meg, vagy ha tudnánk mások halálát előidézni. Na akkor káosz lenne. A halállal kapcsolatos dolgokra itt nem kapsz választ, senki sem tudja, hogy "XY személy" miért halt meg és miért nem egy másik "XY személy".
2018. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!