Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hipnózissal tényleg lehet a...

Hipnózissal tényleg lehet a dolgokon javítani?

Figyelt kérdés
Ha pl mondjuk félénk vagyok,vagy nem elég talpra esett,hipnózissal át lehet írni a dolgokat vagy manipulálni?Vagy az egész csak humbug?

2018. aug. 31. 00:12
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

Humbug.

Pszichológussal lehet, de az se mindegy, hogy milyen, hol végzett, hol dolgozott eddig, és köztük is van ostoba.

Úgyhogy inkább pszichológushoz menj, de jól nézd meg, kihez!

2018. aug. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Èn a TV-t próbàltam hipnózissal megjavitani.De hiàba hipnotizàlom.Se kép se hang!
2018. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy dolgon biztos: a hipnotizőr életminőségén.

.

Hipnózissal lehetséges az egyén tartós befplyásolása, de az az ideggyógyászat, nem pedig az ezotéria témába tartozik.

2018. aug. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de orvosnak kell csinálnia.

Igazinak!

És olyannak, aki a hipnózishoz is ért.

Tehát pszichológus is és hipnotizőr is.

2018. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

# 4


Nos anno beszéltem egy nővel aki ezt tanulta idézem


"hipnózis,pszichoclearing-lálektisztítás hipnózisban,reinkarnációs hipnőzisban,regressziós hipnőzisban továbbképző tanfolyamot végzett.2


Másik papírja


"hipnőzis,10-es modul,coach,coacholás hipnőzischoaching elsajátítása, a befolyásolás magasiskolája tematikus szemináriumot"


A tanár állítólag mester hipnozitőr,hipnoterapeuta,hipnózis tanár


úgy néz ki ma már bárkiből lehet bárki

2018. szept. 8. 10:23
 6/9 A kérdező kommentje:

Ja és van még egy papírja


"hipnózis,a párkapcsolati-problémák kezelése,szexuálterápia hipnózisban tematikus tanfolyam"


Ennyi dolgot ha lenne olyan egyetem ahol ezt tanítják szerintem hosszú évek alatt lehetne elvégezni és nem egy ilyen nyomtatott oklevelet adnának róla


nem tudom tánc és zene művészeti szakiskolában miért nem oktatnak ilyeneket ,mert ott végzett a nő.Spirituális tanácsadó a munkája.

2018. szept. 8. 10:29
 7/9 A kérdező kommentje:

Ja ez is hozzá tartozik


Segíthetek rátalálni a Te igazi utadra.

Párkapcsolati problémáid felodhatjuk , gyermektelenséged és meddőséged okát kideríthetjük, betegséged lelki okát megkeressük és a megértéssel el is indulhatsz a gyógyulás útján.

A technikák amik a segítségemre vannak : a családállítás, a hipnoterápia, a számmisztika és a kronobiológia. Fordulj hozzám bizalommal.

2018. szept. 8. 10:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, én pszichiáterhez mentem. Elégedett voltam a változással.


Árban sincs akkor különbség, hogy ne érné meg valóban képzett terapeutát választani, sőt...


Válaszd ki aki szimpatikus, és meglátod szeretnél-e hozzá járni az első alkalom után.

2018. okt. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

# 8


Hát én nem igazán pszichiáterre gondoltam,de azt mondják jó szakember

2018. okt. 9. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!