Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy hipnózissal mekkora...

Egy hipnózissal mekkora hatást lehet elérni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ki vagyok merülve idegileg,ha kimondok minden problémát, ami kiskoromtól felgyülemlett bennem, azonnal lesz hatás, vagy több kezelésre van szükség? Azért kérdezem, mert iskoláig jó lenne ha rendbe jönnék, viszont augusztus végére kaptam időpontot. Ha egy kezelés nem sokat ér, akkor a probléma még iskolaidőben is fenn fog állni.
2015. júl. 30. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked pszichológus kell nem hipnózis.
2015. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pár dolog egész kicsiként ért, például már óvodás koromban is szorongtam. Ennek az okát csak hipnózissal lehet kideríteni. Akkor alakult ki szorongásos neurózisom, ami nem nagyon lett kezelve, és most a neurózis miatt vagyok ideges. Tehát a mostani problémákhoz persze, jó a pszichológus, de ő is tanácsolta, hogy az okokhoz mindenképp hasznos lenne a hipnózis.
2015. júl. 30. 17:51
 3/4 Fish1 ***** válasza:
Szerintem mindenképpen több alkalom kell hozzá. Nem biztos, hogy minden probléma egyből a felszínre jön.
2015. júl. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem, azért minél több problémát fel tudunk tárni. Köszi a választ!
2015. júl. 31. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!