Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz lehet az,...

Travis83 kérdése:

Szerintetek igaz lehet az, hogy egy szimulált világban élünk?

Figyelt kérdés
Elvégre egyszer majd mi is eljutunk arra a technológiai szintre, hogy képesek leszünk világokat szimulálni, s a benne lévő mesterséges intelligenciák még csak nem is fogják sejteni, hogy ők nem valódiak. Akárcsak... mi...?

2018. okt. 3. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Persze, szerintem igaz, mint ahogy léteznek a sárkányok, meg Isten.
2018. okt. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Igaz is lehet, de ez azért mindegy mert mi ezt éljük meg valóságként és nincs kapcsolatunk a szimuláció létrehozóival.
2018. okt. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom. Olvasd el Stephen Kingtől A setét torony sorozatot. Abban van egy rész, ahol pár szereplő találkozik a szerzővel. De többet nem spoilerezek, minden esetre érdekes. :-)
2018. okt. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

van rá lehetőség mivel nem lehet bebizonyítani vagy épp megcáfolni ahogy istent sem lehet hogy az egész emberiség története pusztán csak az ő szórakozására van... :D de lehet hogy nem de ha mégis egy mátrix típusú szimulált világ lenne én kíváncsi lennék az igazi testemre elvégre nem biztos hogy ugyan ilyen alakunk van valójában

a mesterséges intelligencia nem is tudná felfogni hiszen ők ebbe a világba születtek és csak bizonyos keretek között mozoghatnak

2018. okt. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aztán még az is lehet hogy a mi világunkat is már egy szimulált világban alkották és mi is azon vagyunk hogy egy szimulált világott hozzunk létre.

Nézd meg a 13. emelet című filmet. Pont erről szól.

2018. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezen már én is agyaltam. Nekünk ez a valós világ, így nem tudnám elképzelni, hogy ami nekünk jelenleg valós, akkor ha mégis kiderülne, hogy ez csak egy szimulált világ, akkor milyen lehet az igazán valós világ.
2018. okt. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nos, lehet a valós, ergo az eredeti világ, már rég nem létezik.
2018. okt. 4. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!