Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye az...

Kinek mi a véleménye az okt.6. -i MoM parkban tartott ásványbörzéről?

Figyelt kérdés

2018. okt. 4. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem is tudtam, hogy már okt. 6. van, amikor ma csak okt. 4. van.
2018. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Hát menj el, azt' nézd meg; az ilyen helyeken széles választék szokott lenni. pl lehet magában is venni követ; kisebbet-nagyobbat- másfajtát; van olyan, ahol ilyen eredetiség-vizsgáló szakértők is vannak ilyen kővásáron; lehet venni tehát külön követ; meg karkötőt, meg nyakláncot; meg na, szal ilyen széles választék szokott lenni, és tök szépek ezek a kövek, szóval ha még nem voltál ilyenen, szerintem menj el. Mert énszerintem valszeg ugyanolyanok ezek, és én már voltam ásványvásáron, és nekem nagyon tetszett; még ha nem veszel semmit, megnézni is nagyon szép azt a sok szép követ kirakva látni és csak úgy szemlélődni.
2018. okt. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pesten eddig mindig csak drágán láttam ásványokat :S a vidéki börzéken ugyanakkora összegből többet is lehet vásárolni. A miskolci börzén szokott lenni ingyenes ásvány- és drágakő-meghatározás is.
2018. okt. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy alakul a napom, majd megnézem.

Gyerekkoromban a kerületi művelődési házban volt évente ilyen börze, amit mindig elleptünk. Függetlenül az ezo kategóriától, érdekes és szép dolgokat láthatsz ilyeneken, meg persze vásárolhatsz is.

2018. okt. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
:D Én voltam már kicsi ásványos ékszerboltban is, ott egy tök pici kövecske volt 580 Ft (kb 1 cm átmérőjű), és bementem a Lurdynak a vásárjába, ott meg 700-ért már egy egész karkötőt kaptam valakinél:) Szóval szerintem nem drága :) Ja és a kicsi boltba meg azért mentem be, mert anyám rábeszélt, hogy ne menjek be Pestre, mert van ilyen bolt itt a városunkban; és ugye simán le lehet gyalogolni (negyed óra); :D Szal be kellett volna menni Pestre, de én meg anyámra hallgattam; viszont egy-két évvel később elmentem a Lurdyházba, ott vettem még 1-2 ilyet:)
2018. okt. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*amúgy érthető, hogy magasabbak az árak, hogyha pl nem olyan forgalmas hely; de hát azért mégiscsak megérte volna, útiköltséggel , meg utazási idő tekintetében is bemászni Pestre:)
2018. okt. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem az ásványokat de geológiai szempontból és nem szeretem ha belekeverik az ezoteriát hogy szívkő meg csodatévő hegyi kristály ilyesmi. Nekem is itthon sok ásványom van. Még a víz is ásvány amit iszok.
2018. okt. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van csomó ásványom, még "vulkanikusos" is :))))))) 5 éves korom óta gyűjtöm a köveket. És sokkal jobban szeretem a nyersköveket, mint a csiszoltakat.

Van egy csomó cserealapom is, ezeket időnként meg szoktam hirdetni, akadnak köztük szép darabok is, és feleannyiért adom, mint a börzén a többiek (mert nem fizetek helypénzt).

2018. okt. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!