Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan vonzhatnám be az...

Hogyan vonzhatnám be az életembe a pozitív dolgokat?

Figyelt kérdés

Szeretnék sikeres lenni abban, amit csinálok, szeretnék nem mások véleményével törődni mert annyira lehúznak. Hogyan vonzhatnám be a pozitív dolgokat az életembe?

Pesszimista emberek ne írjanak olyat, hogy ‘sehogy’, ‘ilyen nem létezik’.



2018. okt. 7. 14:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%

Az Ezotériás dolgok akár tetszik akár nem de mind kitaláltak.Csak az emberek butítására vannak.

Ez a kérdés arról szól hogy milyen sokat becsapnak az ilyen dolgokkal:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__954..

Ne dőlj be mindennek,hanem tanulj és gondolkodj.A tudomány mindenre választ add.

Szép napot.

2018. okt. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Rendezd a bútoraid a csí szerint.
2018. okt. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Pesszimista emberek ne írjanak olyat, hogy ‘sehogy’, ‘ilyen nem létezik’.


Írja egy pesszimista ember.Szerintem kipróbálhatnád inkább a mágnes másik végét,taszítsd el magadtól mások véleményét.

2018. okt. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hasztalan válaszokat! Remélem tudjátok, hogy nem csak az enyém, hanem a saját időtöket is vesztegetitek, amiket sokkal értékesebb dolgokra is tudnátok fordítani. Eleve ha nem hisztek ezekben, miért vagytok ezotéria kategóriában? Ha ennyire unatkoztok inkább olvassatok egy könyvet, menjetek el sétálni egyet, vagy főzzetek valamit. Ezek még hasznosak is.

#3 Nem vagyok pesszimista, elég sok dologban keresem a jót, és nyitott vagyok az új dolgokra.

2018. okt. 7. 16:11
 5/15 anonim ***** válasza:
Az remek.A tanácsom még mindig áll.
2018. okt. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, az tényleg remek, de a tanácsod nem vicces, már rengetegen elsütötték ezt a viccet.
2018. okt. 7. 16:22
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem viccnek szántam, mégha vicces formában is tálaltam.
2018. okt. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#4

Te biztosan a beszélő kutyákban meg pán péterben is hiszel.

2018. okt. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szexelj sokat, az pozitív.
2018. okt. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező ha nem válaszolnánk a kérdésedre akkor 0 válasz érkezett volna.Elmondtuk hogy ilyen nincs,az Ezotéria arra jó hogy sokan hasznot húzzanak.
2018. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!