Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ennek az álmos kontrollálásnak...

Ennek az álmos kontrollálásnak van értelme?

Figyelt kérdés

[link]

hatásos lehet?


2010. jún. 23. 23:00
 1/7 A kérdező kommentje:
HA ezt tényleg csináljuk, lehet valami mentális betegségünk tőle?
2010. jún. 23. 23:10
 2/7 anonim válasza:
hát hogy értelme van-e, és hogy hatásos-e azt nemtom, de nekem ez majdnem megy gyakorlás nélkül is, a legtöbb álmomban rájövök, hogy csak álmodok, de sajnos utána nem sokkal fel is ébredek, viszont egyszer volt már, hogy irányítani is tudtam az álmom, az nagyon vicces volt :D ja, és mentális betegségem sztem nincs xD
2010. jún. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jó de hosszu távon én szerintem problémákat okozhat :S
2010. jún. 24. 11:38
 4/7 anonim ***** válasza:
én is szoktam tudatosan álmodni jó dolog :D de mi bajt okozhatna szerinted?
2010. jún. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is ezt gyakorlom Lucid Dreamingnek hívják. Meg mostanában

az Out of body experience-vel is kísérletezek elég közel van egymáshoz a 2. Ha tudsz angolul akkor vannak ilyen audio programok amik segítenek megcsinálni.

Semmi bajod nem lesz tőle sőt szerintem még fejlődik is tőle az agyad, olyan mint ha meditálnál

2010. jún. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy Alvajárás, Elmebetegség(ennek valójában fenn áll a veszélye)-->ha huzamosabb ideig csináljuk akkor már összekeverjük a Kettőt. Én ilyenekre gondoltam. Meg akkro az alvatlanság(mivel az agynak is kell pihennie((elvileg)))
2010. jún. 24. 20:57
 7/7 anonim ***** válasza:
nem lehetnek ilyen következményei. Ajánlom Jung-ot olvasásra, hogy értsd mi ez és miért jó. De félni nem kell.
2010. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!