Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha a macskám összetörte a...

Ha a macskám összetörte a tükröt, akkor ugye rá vár 7év szerencsétlenség, nem rám? (nem találtam "babona" kategóriát, úgyhogy ezért ide írtam. )

Figyelt kérdés
Egyéként heteken belül születik első babánk, eddig a cica volt a "gyerek", úgyhogy el tudom képzelni, milyen "szerencsétlenségnek" éli meg szegény cicus, hogy nem ő lesz az egyeduralkodó az házban...
2010. jún. 24. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A babonák az emberek hiszékenységén alapulnak, ha nem hisznek bennük, akkor nem ér semmit.

Valószínűleg a macska azt sem tudja, hogy mi az a babona, így hát nem lesz következménye.

Hogyha valaki a te tükrödet töri össze, akkor megfeleződik, mindkettőtöknek lesz 3,5 év balszerencséje.

2010. jún. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
hét évig nem megy férjhez a cicád.:))
2010. jún. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a babona valszeg onnan származik, hogy párszáz éve még nagyon értékes/drága dolognak számított egy tükör.


Azt széttörni kb olyan volt, mint ma tropára törni a családi autót :)

2010. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépe a válaszokat, akkor kíméletese közlöm a cicussal, hogy sajos hiába csajozik egy darabig...Én meg próbálok nem hinni a babonába, mert az a 3,5 év is sok!

Köszi mégegyszer, sziasztok!

2010. jún. 27. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!