Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerencse, vagy szerencsétlens...

Szerencse, vagy szerencsétlenség? Vagy ez csak azon múlik, hogy ki hogyan fogja fel?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem magamról, hogy rettentő szerencsétlen vagyok. Viszont lehet, hogy sokszor csak túlreagálom? Pl. ha nyerek egy sorsjegyen 500 Ft-ot akkor szerencsétlennek érzem magam, hogy miért nem 100000 Ft-ot nyertem. Ha elmegy előttem a busz és utána észreveszem, hogy nincs nálam a bérletem, akkor szerencsétlen vagyok mert elkéstem a munkából mert visszamentem a bérletemért ahelyett, hogy azt venném észre, hogy nem büntettek meg? Elromlik az autó 3 utcára a lakástól, de elromolhatott volna 400 km-rel arrébb is, stb.
2011. aug. 26. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondasz valamit.. Én most szerencsétlennek érzem magam, hogy ezt olvastam. Tényleg igazad van!
2011. aug. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Félig üres, vagy félig tele a pohár... Hozzáállás kérdése. :)
2011. aug. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Inkább optimista vagy pesszimista kérdéskör.
2011. aug. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én azt birom mikor a hiradóban bemondják hogy szerencsés volt egy gyerek, mert kizuhant az ablakon és túlélte...

hát én ha valaki kizuhan az ablakon azt nem nevezném szerencsésnek...sokan nem zuhhannak ki és élnek 100 évig, na ők a szerencsések..

2011. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!