Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti, akik hülyeségnek tartjátok...

Ti, akik hülyeségnek tartjátok az ezotériát, miért jöttök ebbe a rovatba mindenhova leírni, hogy hülyeség? Nincs olyan kategória, ami jobban foglalkoztatna titeket?

Figyelt kérdés
2018. okt. 26. 23:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
A legtöbbjük divatmajmoló.Ha az a trendi hogy be kell szólogatni,akkor azt csinálják, ha meg a nagy bölcset kell adni, akkor azt.
2018. okt. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
#2 hogyne volnának, oda is megyünk. Ezért járok a pestisracok.hu-ra is nyuggereket hergelni.
2018. okt. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Mert az ilyen embereknek elhitette valaki hogy trollkodni jo. Akkor is ha azt sem tudja mit is jelent ez a szo.
2018. okt. 27. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%

Amúgy ez tényleg jogos kérdés.

Én is hülyeségnek tartom, mégsem jövök ide oltogatni. Végülis erről szól ez a kategória.

Mondjuk azokat a kérdéseket, hogy ,,mi az ezotéria" , ,,mi értelme van az ezotérianak", stb., azokat is itt kell feltenni, ezekért nem kell megsertodni.

2018. okt. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
31%
Én sosem trollkodom itt. Leírom a saját véleményemet. Nem agresszívan, nem provokatívan, egyszerűen más véleményen vagyok. De ezt sokan trollkodásnak tekintik. Persze a legtöbb kérdéshez itt nem írok, de ha valaki mondjuk egy olyan kérdést ír ki, hogy "ha azon az elven gondolkodunk, hogy a világot Isten teremtette", akkor én odaírom, hogy esetleg ő van azon az elven, én biztos nem, ne általánosítson már. És még vagy ezer hasonló kérdés van. Tudom kicsit sok lett a vessző, nincs kedvem kijavítani.
2018. okt. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%

ha azon az elven gondolkodunk, hogy a világot Isten teremtette", akkor én odaírom, hogy esetleg ő van azon az elven, én biztos nem, ne általánosítson már"

tipikus trollkodás.

a kérdező felvet valamit , erre te betámadod mert más a véleményed. Ne válaszolj rá ha nem értesz vele egyet , semmi átalánosítás nem volt.

2018. okt. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
Ő nem felvet valamit, hanem kijelenti, hogy ez a gondolkodásmódunk, hát nekem egyértelműen nem az. Ha azt írja, hogy feltételezzük, hogy a világot Isten teremtette, az már teljesen más.
2018. okt. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
"ha azon az elven gondolkodunk, hogy a világot Isten teremtette" a ha szó melyik részét nem érted? vagy szövegértelmezési gondjaid vannak. ez egy felvetés egyértelműen
2018. okt. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%

Az itt kérdést feltevők többsége nem is kérdez, hanem kijelent. Kijelent úgy, hogy nincs tisztában az ezotériával, csupán divatozik, hallott valamit attól, aki hallott valamit valaki mástól, akik egyike sem tudja, mi az, amit hallottak valaki harmadiktól.

Divat és kényelmi szempont 'ezoterikusnak' lenni.

Az illető is annak vallja magát, mert nem akar 'kilógni a sorból', no és van mire hivatkozni, ha valaki lustaságból nem csinál meg valamit, vagy pedig figyelmetlenségből rosszul csinál.

Ha nem kedvező az eredmény, akkor marad a Karma és a horoszkóp, mint hivatkozási alap.

.

Nem rosszabbak ők, mint akik a Bibliát félreértelmezve, tudatlanságuk okán vitatkoznak egy másik kategóriában.

.

Tudatlannak lenni állampolgári, alkotmányos jog - ám nem kell fitogtatni a tudatlanságot.

2018. okt. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

Alapvetően csak olvasgatni járok ide, nem érdekel annyira, hogy vitát kezdjek.

Csak akkor szoktam hozzászólni, hogyha valami óriási baromságot akarnak tényként kezelni (eg.: laposföld, mindenféle áltudományos kitaláció)

2018. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!