Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki volt már klinikai halál...

Aki volt már klinikai halál állapotában, leírná, milyen volt?

Figyelt kérdés
Vagy az is érdekelne, ha hallotta ebben az állapotban lévő rokonától, ismerősétől hogy milyen volt, miket látott, miket érzett?

2018. nov. 2. 07:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Olvastam róla érdekes dolgokat.Ha leáll a szív utána az agy még órákig intenzíven működik.Szerintem azért hogy felkészítsen a test elhagyására.
2018. nov. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
Az unokaöcsémet kétszer élesztették újra, de nem tapasztalt semmit.Igaz, nem is képzelődő ember.
2018. nov. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, unokaöcsédnek balesetei voltak, vagy hogy került ilyen állapotokba?
2018. nov. 2. 08:11
 4/15 anonim ***** válasza:
41%

én eddig 2x voltam + harmadszor "csak" 1-2 sec választott el a haláltól, de végül megúsztam, viszont egyetlen alkalommal se tapasztaltam semmit. akkor az ember shockban van, az utolsó erejével is küzd tudattalanul is, semmire se gondol, szal megtapasztalétam h az életösztön bizony baromi erős, és az ég világon semmiféle fényességf az alagút végén és hasonló dolgok nem voltak.

Láttam mást is meghalni, ő se számnoilt be semmi ilyesmiről, egyfajta végső rezignáltság, már semmi se érdekli, pontosan tudja h nagyon közel jár hozzá, és már "átszellemült", semmi külső tényező nem érdekli, viszont ő se látott semmi ilyesmit.

Úgyhogy nemtom ... én kétkedve fogadom ezeket a híreket, aztán fene tudja, h aki esetleg hetekig van kómában, az vajon miket él át. ....

2018. nov. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Egy balesetben egy fémrúd fúródott át a mellkasomon, pár perc után elvesztettem az eszméletemet. 3 hétig altattak az intenzív osztályon, 2x élesztettek újra. Semmilyen élményem nem volt, nem tudtam semmiről semmit, nem érzékeltem, nem álmodtam semmit, nem volt se fény, se alagút, se semmi. Ébredés után, ha azt mondták volna, hogy 3 hónapig, vagy 3 évig aludtam, azt is elhittem volna.
2018. nov. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Vásárold meg a 30 ezer forintos könyvemet, ott leírtam mindent. (egy nő pedig leírta, hogy csak a katolikusoknak van igazuk a többiek meg mennek a lecsóba).
2018. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
Ó,ezek alapján amiket írtatok,nem létezik semmi halál után....most szomorú vagyok(enélkül is az vagyok xD )
2018. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#7

Mivel élnek így fogalmuk sincs róla hogy mi van a halál után.

2018. nov. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából az emberek egyharmadának van halálközeli élménye... mármint azok közül, akik tényleg a halál közelében járnak.

De ezt már lehet kutatni, és sok dolognak ismerjük a magyarázatát.

2018. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Túl régen volt már (1999. Esztendőben.)


Nagyon össze kellene szedni a gondolataimat, hogy Tényleg Valósághű Legyen...


(Ehhez a Művelethez pedig ilyen késői órán már eléggé fáradt vagyok!)

2018. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!