Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges, hogy a klinikai...

Lehetséges, hogy a klinikai halál állapotában az alagút érzés a végén egy nagy fényességgel, az egy új élet kezdetét jelenti?

Figyelt kérdés
Az alagút a szülőcsatorna és a fényesség az új valóság amelybe újjászületsz.
2017. febr. 20. 22:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
a jó kis valagút :)
2017. febr. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
2017. febr. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%

Tudatlanok agymenése azt hinni, hogy a reinkarnációs tanok szerint, ha valaki meghal, lelke/szelleme azonnal más testbe bújik!

Ez a hit a "Sancta simplicitas" [Szent együgyüség] nevű, tudáshiányból fakadó megnyilvánulás.

Gondolkodni, tanulni nem fáj, csupán a tudatlanság elismerésének bölcsessége kell hozzá.

2017. febr. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

szeretem ezt a témát, mert sok a legenda. nézd, én úgy gondolom, alappal állíthatom amit állítok: engem eddig kétszer élesztettek újra + 1x voltam másodpercekre a haláltól, és annyi igaz, hogy az a bizonyos "lepörög az életed 10 sec alatt"-jelenség megvolt valamennyi alkalommal, de nem volt ott semmiféle fényes alagút és társai. sötétség volt, pontosabban nem tudom, mi volt, mivel akkor már nem voltam magamnál nyilván. és pedig én azért akár lehettem is volna, mivel hajszálon múlt mindkét esetben.

egy a vége: gőzöm nincs, ki mire alapozza ezt a fényes alagutat, de én tehát nem tapasztaltam.

2017. febr. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én is erre jutottam logikai úton, hogy az alagút a szülőcsatorna, a fény pedig egy új élet kezdete.
2017. febr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Ti, akik arra jutottatok, hogy az alagút a szülőcsatorna és a fényesség az új valóság amelybe újjászületsz, mi történik ott az újszülöttel, ha titeket visszarángatnak ebbe az életbe, hiszen máskülönben hogyan tudnátok elmondani, mit láttatok?

élek/szellem ott, az új tesstben, ám akkor mi tartja életben az itteni régi testet?

2017. febr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem! Az oxigénhiányos állapot miatt látnak fényességet alagútat és ilyesmiket. Nyilván itt különféle kémiai biológiai folyamatok mennek végbe. Másfelől a klinikai halál közel nem jelent tényleges halált, mert itt gépekkel fenn lehet tartani a légzést szívverést keringést. Szóval össze se lehet hasonlítani azzal a halállal, ahonnét még senki nem tért vissza. A reinkarnáció értelmezésével is vannak némi félreértések. A reinkarnáció nem egy vég nélkül folyamat és nem mindenki születik újjá. A léleknek nincs. szüksége tömérdeknyi tapasztalatra tudásra adatra meg ilyesmire. Nem kell a végkimerülésig hajszolni a lelket, és nagy valószínűséggel nem fogsz újjászületni, hiszen ez csak azoknak jár, akik valami oknál fogva nem tudnak továbblépni. A reinkarnáció nem előre lépés vagy fejlődés, hanem annak hiánya. Aki mást állít szakértetlen vagy valami guruságban szenved. De az is lehet, hogy csak fontosnak akarja érezni magát, merthogy az ilyenek a világ közepe.
2017. febr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Amikor egy ember meghal és tovább lép az eggyé válik a többivel. Ez olyan, mintha a kútból mert vizet visszaöntenéd a kútban. Ez nem reinkarnáció, hanem olyan, mintha a gyermeked örökölné a tulajdonságaidat és a te szerveid tovább élnének más emberek testében. Na ilyen a halál utáni lét! Tetszik?
2017. febr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Dubitus, sajnos előfordul néha, hogy újszülöttek is eltávoznak :( Az egyik barátnőm babája 2 nappal a szülés előtt ment el :( A második babájában felismerte az első babájának a lelkét.
2017. febr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ezek agyi folyamatok
2017. febr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!