Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meditációval eljuthatok a...

Meditációval eljuthatok a tudatalattimba?

Figyelt kérdés

2018. nov. 6. 04:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, de nem az a cél - hanem hogy tapasztald az egységet.
2018. nov. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A tudatalattid is te vagy. Vagyis, már ott -ott is- vagy. Nem kell eljutni oda, ahol már vagy.
2018. nov. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
A meditáció a felsőbb énünkkel,tudatunkkal való egyesülés kulcsa.Az egység megteremtéséhez vezető út.
2018. nov. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

A felsőbb éneddel, tudatoddal is egy vagy. Nem kell egyesülni azzal, amivel egy vagy. Már az vagy.

Pontosan az okozza a problémáidat, hogy azt hiszed, hogy különálló vagy.

2018. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Egyesülni vagy egynek lenni nem ugyanaz.

Csak az tud egyesülni a tudatával,aki kiütítette az elméjét.

2018. nov. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Csak az tud egyesülni valamivel, aki nem egy azzal a valamivel. Nem tudsz olyannal egyesülni, amivel egy vagy. Ezért ostobaság olyanokat mondani, hogy eggyé válok önmagammal, mert mindig is egy voltam vele, nem is tudok külön lenni tőle, az önmagammal való egyesülés, bármely részemmel való egyesülés értelmetlen, értelmezhetetlen.
2018. nov. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem kell ezt ennyire szételemezni. Figyelni kell a légzést, és a hangokat - azt kész. A meditációval pedig sehova nem kell "eljutni,, - hanem inkább visszatérni a "jelen,, pillanatba. Ez lenne a cél.
2018. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy feltárhatsz vele olyan dolgokat, olyan tudattartalmakat, amelyeket korábban szándékosan nem vettél figyelembe, ezek nem új dolgok, egyszer már a figyelmed középpontjába kerültek, akkor döntöttél úgy, hogy nem foglalkozol velük, esetleg cenzúrázod őket magad előtt...
2018. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem szételemzés, amit csinálok. Arra akarok rámutatni, hogy ha nem megfelelően fogalmazunk -a szavak ereje óriási-, az akadályozhat bennünket. Az 'egyesülés' forszírozása azt jelenti, hogy nem vagyunk egyesülve, nem vagyunk egyek - ami nem igaz, az 'eljuthatok' azt jelenti, hogy nem vagyok ott - ami nem igaz, és nehezen legyőzhető pszichés akadályt képez, mert egy hamis helyzetet sugall. De szabad vagy azt képzelni, amit akarsz.
2018. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tegnap meditáltam és furcsa dolgokat láttam.Az utcán sétáltam és láttam saját magamat,hogy ott állok.Homályos,átlátszó voltam.És láttam egy kisgyereket.Beszélni akartam vele,de elfutott és eltűnt.
2018. nov. 6. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!