Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az öngyilkosok a pokolra...

Az öngyilkosok a pokolra kerülnek?

Figyelt kérdés
2018. nov. 23. 17:48
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
68%

ha odaadod egy neked tetsző személynek a telefonszámod, és ő fogja, és eldobja mi történik? Fel tud téged hívni, amikor szükséged van rá?

Honnan tudja az illető hol laksz melyik utcában, melyik városban, melyik országban?

Tudd mit dobsz el magadtól! Egy olyan valakinek a jelenlétét, aki mindenkinél jobban szeret téged!

26f

2018. nov. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
8%

Senki nem kerül pokolra (sem a mennyországba).

"porból lettünk, porrá leszünk", bárhogyan is halunk meg.

2018. nov. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
13: a tested. Az porrá lesz valóban. Lelked viszont Istenhez ragaszkodik!
2018. nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
29%
Nem, szerintem Brüsszelbe.
2018. nov. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Sokan kutatják és vizsgálják a halálközeli élményen átesett személyek teljes pozitív személyiségváltozását, sőt, maguk az érintettek beszámolóiból derül ki,hogy túlvilági sajátosságaik megtapasztalása után teljes körű szemlélet átalakuláson ment keresztül egész lényük. Akik átestek halálközeli élményen, mindenki nagyon jó élményről számolt be, sőt,legtöbbJük vissza sem akart térni az életbe.Ez alól nem képeznek kivételt az öngyilkosságot megkísérlő emberek sem.A halálközeli élményeket átélt emberek,”visszatérésüket” követően merőben más emberekké alakulnak át. Rövid idő alatt radikálisan pozitív változások mennek végbe személyiségüket illetően. Az öngyilkossági kísérletek oka legtöbbször a reményvesztettség,a kilátástalanság. Azok akik öngyilkosságot kísérelnek meg,úgy érzik az élet „terhes” számukra,ők pedig „üresek”,ezt tetézve,úgy gondolják,problémáikra nem létezik megoldás. Csak a halál lehet a helyes út – úgy hiszik. Megszabadulva a kínoktól,szenvedéstől. Ám mindig van másik választás,sőt mindenre van megoldás. A halálközeli élmény azonban kitölti az ember által érzett „ürességet”… Ha addig úgy érezték az öngyilkosságot korábban megkísérlő emberek,hogy az élet nem vezet sehová,az élmény megismerése után tudják,hogy a túlvilágon boldog,ragyogó,teljes élet vár rájuk… Ennek tudata enyhíti fájdalmukat az életben,s úgy érzik,mégis érdemes élni… De hallani olyan beszámolókat,hogy újra megpróbálkoznak az öngyilkossággal,hisz vágynak vissza a túlvilági jólétbe. Ennek függvényében, nem hinném,hogy pokolra kerülnének az öngyilkosok lelkei.
2018. nov. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
23%

#6.


Értem, hogy mélyen vallásos vagy, de a 2000 éves értékeket próbáld kicsit átkonvertálni a mai valóságba...én, és tengernyi ismerősöm a középosztály, illetve az erős középosztály részei vagyunk. Én gazdagnak tekintem saját magamat. Ezért cserébe viszont egyetlen perc nyugalmam sincsen, a felelősség pedig mint a giotin, a nap 24 órájában a nyakamon van. Mielőtt félreértenél, közvetlen kétkezi munkából élek én is. Vannak ugyan alattam, de ugyanúgy dolgozok fizikailag én is. Csak kicsit tovább. Túlórázok amíg mindenki elégedettsége meg nem követeli, minden munkám az én szememben megfelelő, másokéban kiváló. A gyerekeim nem látom, szinte csak vasárnap. Az ő életük viszont nem nulláról fog kezdődni, mint az enyém. Egyébként szeretnek, és hiányzom nekik, mert amikor lehet, az övék vagyok. Nem csak a munkáé.

De a gondolatmeneted szerint rohadjak meg, és égjek a pokol tüzén. Mert megdolgozom azért, amim van.

A csöves meg aki kéreget pár forintot mert éhes, és kap egy 650 ft-os szendvicset és földhöz b@ssza, mert nem váltható be tudatmódosító szerekre, azé a mennyország...egy kőműves segédmunkásnak is napi nettó 10 ezret adnak, hiány van belőle, de ha szegény kis csöveskénk ezt elvállalná, a poklok poklára jutna, és ezt tudja...inkább összetarhál napi 20 ezret, elissza, majd a mennybe jut. Ha létezne Isten, de már meghalt volna, akkor biztos forogna sírjában. Így viszont senki nem tudja mit csinál, ha van. De biztosan ereket vág a sok baromság hallatán, majd forog kicsikét, de mivel halhatatlan, újra át kell élnie ezt a sok degenerált és valóságtól elrugaszkodott eszmefuttatást.


Az öngyilkosok egyébként, akiknek van bárkijük aki szeretetet érez iránta, szülő, gyerek, barát, szerető, kutya, macska, hörcsög, illetve bárki más, akiért felelősséggel is tartozik, az vélhetőleg oda jut. Akinek senkije sincs(nem csak ő véli ezt magáról), azzal senki nem tudja mi lesz. Mert senkit sem érdekel, még ő saját magát sem. Majd ha esetleg van Isten mérlegre teszi, de mivel igen sok energiát elvett a bolygónktól, és valószínűleg jelentéktelen szociális problémák miatt vetett véget az életének ahelyett, hogy hasznos tagja lett volna a társadalomnak, a jutalma nem a mennyország lesz.

2018. nov. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
57%
Nem, ők kikerülnek a pokolból!
2018. nov. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
23%
"az öngyi meg tudja bánni?" - Nem tudhatjuk, mi játszódik le benne az utolsó pillanatokban.
2018. nov. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
0%

"porból lettünk, porrá leszünk"

[link]

2018. nov. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
52%
Nincs értelme ezen filózni. Az elme maga a pokol, ha nem fékezed meg. József Attila, ha találkozik a helyes tanítással (Tao -Lao Ce), talán megérti az elme,ego müködését, és nem ragad bele
2018. nov. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!