Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit kérdeznél attól, aki...

Mit kérdeznél attól, aki elérte a Bölcsességet?

Figyelt kérdés

2018. nov. 25. 19:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
20%
Azt,hogy nekem miért olyan nehéz az utam,hogy nem nem tudok már örülni közben,és miért kaptam sokkal nehezebbet,mint amit elbírnék,és miért bántottak sokan engem ,mikor nem ártottam nekik?stb.
2018. nov. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

10-es:

Te még a profán világban élsz és azt hiszed belül, hogy csak az létezik.

2018. nov. 27. 06:25
 13/18 anonim ***** válasza:
60%
Kik írták az univerzum szimulációnkat és mikor kapcsolják ki?
2018. nov. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

13-as:

Ez is egy értelmes kérdés, amit érdemes feltenni.

Amit tudok erről, legmagasabb szinten ezt eretnek (egyházon kívüli) szcientológusok vizsgálták OT-szinten. OT = Operáló Thetán (Lélek stb.). Ők kb. arra jutottak, hogy ez a Föld már elpusztult és az elpusztult Föld helyén egy szimuláció fut, ami időről-időre újraindul. Amikor újraindul a szimuláció, akkor az OT finom érzékeivel képes különbségeket észlelni az új szimuláció és az előzőleg futtatott szimuláció között.


Az OT-ről:

az OT-nek úgy kell működnie, hogy ne menjen bele az idő. Ha belemegy az idő, leromlanak a képességek és a manifesztáció nem ér semmit (leromlik annak is a minősége).


Az OT állapotot ennek az univerzumnak (létállapotnak) a szintjén hírhedten instabilnak tartják. Tehát az önfejlesztéssel elért eredmények képesek nagyon rövid idő alatt eltűnni és a thetán visszaesik oda, ahonnan elindult. Ez kb. az alapvető probléma.


A régi szcientológia körül még nagyon érdekes dolgok voltak, de a mai szcientológia kb. már egy felügyelt, egyházas cucc.

2018. nov. 28. 04:52
 15/18 A kérdező kommentje:

Még egy gondolat:

A havingness (birtoklóság) lineáris pályára (idő-nyom, élet-vonal) kényszeríti a lelket. A birtoklóság előtt jobban tudott (hopponálni) „ugrani“, de mivel birtokol, egy lineáris nyomon (születés - élet - halál) halad. Ez is elég érdekes gondolat.

Aki teljesen fafejű, az most úgy reagál, hogy „jaj, ez a szcientológia és ebből semmi nem igaz“. Ez a Rendszer, amiben élünk, pontosan úgy van felépítve, hogy így reagáljanak.

2018. nov. 28. 04:58
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
A bölcsesség az nem kérdéseken és feleleteken múlik!
2018. nov. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
59%

„A boldogsághoz nem vezet út.

Az Út maga a boldogság. „

(Buddha)


"Mások megismerése a bölcsesség -

önmagad megismerése a megvilágosodás."

(Lao Tzu)


Gondolom ezt már nem lehet fokozni. Vagy még van hová?

2018. dec. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 mosomasa válasza:
53%
..., hogy miért hazudik?!
2018. dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!