Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan vonzzam be az előléptet...

Hogyan vonzzam be az előléptetést?

Figyelt kérdés

Dolgozom egy cégnél, szeretek itt lenni, de a jelenlegi munkakörömből szívesen kerülnék feljebb a ranglétrán. Kb 1-2 hónapja tudatosítottam magamban, hogy mennyire vágyom az előrejutásra, azóta sokszor gondolok rá. Ma egy kollegám említette, hogy van egy betöltetlen pozíció, amit neki felajánlottak (ő a legrégebbi dolgozó, közel 20 éve van itt), de nem vállalta, így majd mást kell keresniük. Annyira szeretném, ha én lehetnék!

Az egy dolog, hogy bizonyítok a munkámmal, elégedettek velem stb. De jó lenne egy kicsit más téren is előmozdítani ezt a dolgot...

Egy ideje olvasgattam a vonzás törvényéről és rá kellett jönnöm, hogy nem lehet hülyeség, hiszen hányszor van olyan, hogy gondolsz valakire, felhív stb.

De szeretném ebben a szituációban tudatosan alkalmazni. Előre is köszönöm!

N/31


2018. nov. 27. 17:50
 1/8 anonim válasza:
Olyan is szokott lenni hogy azt vonzod ba amit nem akarsz. Úgyhogy nem tudom hogy lehet ez tudatosan csinálni. De az is lehet hogy sehogy.
2018. nov. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Feküdj le a nagyfőnökkel.
2018. nov. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
ne álmodozz, hanem beszélj a főnököddel. jelezd, hogy érdekel a másik állás. Kommunikálj!
2018. nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dolgozz keményen, vagy ahogy felettem írták: legyél jóban a főnökkel.
2018. nov. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az alkímiában van pontos eljárás a döntéshozók tudatának befolyásolására "Noces chymiques de Christian Rosenkreutz" 113.fejezet //Noces d'avancement en besogne,de nem egyszerű alkalmazni köznapi halandónak,aki nem jártas egyéb kabbalisztikus mágiában is.
2018. nov. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 5-ös, ez valahol neten hozzáférhető?
2018. nov. 29. 16:00
 7/8 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de ha nem vagy képes kikommunikálni a főnököd felé, hogy szeretnél fejlődni, előrelépni, ehelyett kabbalázol meg alkímiázol, akkor nem vagy alkalmas felelősségteljes feladatok ellátására.
2018. nov. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MisterTT ***** válasza:
Orálisan! XD :D XP
2018. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!