Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan vonzzam be az életemben...

Hogyan vonzzam be az életemben, amit szeretnék?

Figyelt kérdés

Hogyan vonzhatnám be,a vágyaimat?

Kíméljetek az értelmetlen válaszokat,mint pl:

Mágnessel.



2017. ápr. 5. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Basszus, pont a mágnest akartam írni!

De akkor legyen az, hogy reális célokat tűzöl ki magadnak, és utána keményen dolgozol, hogy megvalósítsd őket.

Vagy nem ilyenre gondoltál?

2017. ápr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Valami ezotériás dologra,pl gyertyák meg stb...
2017. ápr. 5. 19:39
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
ne higyj ilyenben. volt a kérd és megadatik, a mondj le róla és megadatik, f*zom megy ebbe bele, higyj amit akarsz, tégy amit jónak látsz a célnak elérésében, és rendületlenül higyj benne, és úgy lesz. lehetőleg karmikus coolság legyen benne, ne árts másoknak közben, legyél jófej, stb. biztos siker. de nem tudni soha meddig tart. a siker hirtelen szokott jönni, váratlanul.
2017. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

*Higgy

És nem értem miért kell csúnyán beszélni.Tudtommal nem bántottalak meg.A biztos sikert én sem tudom,hogy eljön-e,de egy próbát megér.

És nem haragszom meg,mert ilyen "trágár" módon beszéltél:)

2017. ápr. 5. 20:05
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

édes vagy. a káromkodás nálam nem a trágárság jele, hanem az érintettségé. hidd el ha lenne "az a megoldás" akkor mindenki azt alkalmazná, de nincs, és felesleges keresni. mondom karmikus korrekt kitartó fafejűséggel ami által magadtól haladsz, még ha lassan is, ez a tuti. a lényeg hogy ne attól legyél előrébb hogy másoknak keresztbe tettél.


különben arany pofa vagy hogy nem haragszol rám a kicsillagozott káromkodásért. remélem a pirospontot azért nem hagyod ki a jó tanácsért :D üdv!

2017. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem hagyom ki:)
2017. ápr. 5. 20:19
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

A vágyat bevonzani?

Nem azt akartad írni, hogy hogyan teljesedne be a vágyad,


Jól van na nem kötözködöm.:)

Azt gondolom amit az első válaszoló, hogy talán tedd meg azt ami tőled telik, és lesz ahogy lesz.

2017. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Priviben leírhatom nektek?:)
2017. ápr. 5. 20:41
 9/13 anonim ***** válasza:

"Valami ezotériás dologra,pl gyertyák meg stb..."


Én a vágyamat Isten elé teszem. Kérve azt, hogy adja meg akarata szerint, mert Ő tudja mi a jó nekem. Imádkozom gyertyát is gyújtok arra áldást kérve felajánlom, Mennyei Atyánknak.Azért így, mert jól ismeri szívünk kívánságát, és meg is adj azt, ha az javunkra válik.

2017. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én is Istenhez fordulok!Tudom,hogy ő segíthet!
2017. ápr. 5. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!