Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egyre többen jönnek rá, hogy...

Egyre többen jönnek rá, hogy az ember bármit képes elérni. Kellő tudatszinttel, és akaraterővel. Bármit képes befolyásolni, ha hisz benne, de mi van, ha egy másik személyt akarunk megszerezni?

Figyelt kérdés

Előre köszönöm azoknak akik hülyeséget írnak.

Eljuthatunk arra a szintre, hogy bármire képesek vagyunk, ha elég erős az elménk.

De mi a helyzet ha egy másik személyt akarunk megszerezni, de persze nem erőszakos úton?

Más emberre hathat az elme ereje?


2018. dec. 4. 15:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
32%

Honnan szedsz ilyen óriási baromságokat? Egyáltalán nem tudsz bármit megtenni. Fizikai korlátaid vannak. Nincs mit vonzani sem. Magadat és másokat befolyásolhatsz csak kommunikációval.

Megint egy alaptalan áltudományos állítás, ami még csak nem is tudományos és amit soha senki nem látott működni.

Szóval hol jöttek rá? A gyp-n?

2018. dec. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
1-es vagyok en tenyleg nem tudom lerakni az erettsegit, ha letudnam mennek es leraknam mivel nem vagyok en a sajat magam ellensege. De egyszeruen nem megy. Eselyem sincs. Kozepiskolat vegig bukdacsoltam aztan eljutottam nagy nehezen a vizsgakra de ott mar eselyem se volt. Foleg matekbol. Csak a nagyon alap dolgokat tudom azt is nehezkesen. Mar banom hogy vegigjartam azt az iskolat. 11.-ben mar ki kellett volna iratkoznom jobban jartam volna.
2018. dec. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

#11

Teljesen igazad van.Nem értem hogy a kérdező honnan szed ilyen hülyeségeket.

Ha én bármit elérhetnék akkor ugrálnék örömömben.

Ja és nekem sincs érettségim.

2018. dec. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
58%

Az embernek vannak fizikai korlátai azonban a szelleme az korlátlan gondolj bele hova jutott az emberiség 2022 Marsra megy 4 ember egy masik bolygóra nem tudnak lélegezni az űrben másodperc alatt megfagynának de még csak a nap sugárzását sem bírnám ki! De mégis!


Az elso valaszolonak nos ha nem akarod akkor sosem fogod meg csinálni!


A kérdezőnek! Ha elég elszánt vagy és nem csak pár hétre kell a lányt/fiút akkor és csak is akkor fogod tudni megszerezni ha fel teszed rá az életedet! A lányok mindig is az alfákat szeretik nincs ezzel semmi gond csupán neked is aztá kell válni D erőssé okossá az sem ÁRT ha tudsz hangszeren játszani vagy énekelni! Ha a fiut akarod megszerezni akkor ki kell emelkedned a többi lotyo közül nőiesnek és okosnak kell lenned nem mellesleg etiket azaz nem kell lotyosan viselkedni öltözni ugyan ez vonatkozik a fiúra is úriembernek kell lennie!

2018. dec. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Tehát adott egy troll aki ilyet kérdez. Stimm. A trollkodasod nehogy véletlen... Ezért tessék a válasz: azért mert egy másik személynek szabad akarata van és ha ő maga nem dönt úgy ahogy szeretnéd te viszont erőszakosan mindent bevetsz amit csak tudsz, magadnak okozol szerencsétlenséget szégyent.

Te troll!

2018. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Alice1212 válasza:
0%

sok a kishitü lusta ember aki még az érettségit se képes letenni.Mindenki képes csak küzdeni kéne meg akarni..

de ilyen idióták semmit se fognak elérni az életben.

:D

Nem lehet mindent befolyásolni de tehetünk érte hogy jobb legyen.

2018. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem tudsz bármit elérni és nem tudsz akárkit megszerezni

Ébredj fel!

2018. dec. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Na pont ezért írtam, hogy "egyre többen", mert még mindig sok a kishitű, fizikához ragaszkodó ember ;)
2018. dec. 7. 08:40
 19/21 A kérdező kommentje:
Meg aki még a kérdést se tudja értelmezni, vagy felfogni, hogy mit akartam ezzel kérdezni (fizikai törvényeket tényleg nem tudjuk átlépni jelenleg).
2018. dec. 7. 08:42
 20/21 anonim ***** válasza:
mért ne tudnánk az ember nem tud repülni sem víz alatt lélegezni de mégis sikerült mindkettő!
2018. dec. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!