Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tapasztalt Spirituális Sátánis...

Tapasztalt Spirituális Sátánistáktól k-ném, hogy Sátán és a Démonok nekem miért nem segítenek?

Figyelt kérdés

Már nemsokára 2 éve vagyok Sátánista.

Nincs semmiféle örzödémonom.

Rossz tapasztalatom is volt az idézgetésekkel.

Hiába hívom Sátánt soha sem jön. Hiába hívok bármiféle Démont nem jön.

Már komolyan zaklatnak mindeélnféle entitások.

Belefáradtam az egészbe.

Nagyon sokat dolgozok ennek a Sátánnak és semmit sem kapok cserébe.

Én eléggé rabszolgának érzem magamat.

Semmi védelem, semmi jó dolog stb.Semmi amit más ss-es leír nekem. Nincs senkim és semmim.

Belefáradtam.



2018. dec. 12. 22:45
1 2 3
 21/25 Drazicc ***** válasza:
78%
Látom azok a válaszok amik nem tetszenek neked azt már biztos egy "nem sátánista" ostoba barom írta. Van olyan, hogy sátánista igazolvánnyal rendelkező válaszoló? Ha te mindenkinél mindent jobban tudsz akkor minek írsz ki kérdést?
2018. dec. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van belehalsz, ha nincs szerencséd megőrülsz, ha tényleg peches vagy elkárhozol.


Előre az önpusztítás útján!


majd amikor már annyira fáj, hogy megunod hogy fáj és szar majd akkor talán abbahagyod, talán nem lesz még késő.

2018. dec. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Fogyatákos válasza:
77%
Mondd neki hogy "Légy szíves"
2018. dec. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
41%
Kezdj el Istennel beszélgetni! Annyi démon fog jönni, hogy el sem hiszed!
2018. dec. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A spirituális Sátánizmus egy hatalmas kamu. Pogany isteneket kutyulnak sátánizmussal, semmi közük hozzá. Na meg a reptiliános marhaság. Hogy lehet ilyen baromságot elhinni?????????????????????? Meg is èrdemled!
2019. jan. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!