Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A feleségem elhagyott, de...

A feleségem elhagyott, de mindenféle spirituális módszer szerint vissza fog hozzám jönni, hogy van ez?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni, hogy alapvetően én a materiális világban élek és nem hiszek feltétlenül az ilyesmiben. Ugyanakkor el tudom fogadni, hogy vannak a világunknak olyan részei, amelyeket még nem fedeztünk fel, vagy nem mindenki fedezett fel. Így tehát nyitott vagyok.


Szóval a feleségem elhagyott. Konkrétan megnevezett probléma nincs. De nagyon ki van rám akadva. Elég csúnyára sikerült, nem voltam képes időt hagyni neki és békénhagyni, belefolyt a család is stb... Jelen pillanatban hallani sem akar rólam és szét is költöztünk már. Én persze kétségbe estem és fűbe fába kapaszkodtam, szintén csak alacsonyodtam a szemében ezzel is.


Amiről viszont nem tud: készítettem horoszkópot, voltam látónál és alkalmon is. Mind a 3 esetnél 100%-osan az a megerősítés jött ki végül, hogy engem szeret és vissza fog hozzám jönni. A legfélelmetesebb a látó volt. Én jogászként ott voltam egy látónál, Önmagában vicc. De tényleg semmit az ég világon nem mondtam neki. Erre konkrétan vázolta a teljes problémát, majd azt is, hogy a feleségem végül engem fog választani. Horoszkópnál szintén nem mondtam semmi előzményt, és elég pontos kép jött ki a jelenről, a jövőképet pedig már említettem. Szeretném elkerülni azt, hogy naív ábránodkba tartsam magam és arra várjak, ami lehet, hogy soha nem fog bekövetkezni. De! Még, az aki szerint hülyeség is az egész... azért elég érdekes számomra,hogy mind a 3 helyen ugyan az a végeredmény jött ki... Vélemény?


A lehúzó, és lefikázó véleményeket kérlek hanyagoljuk. Csak olyan érdekelni, aki jártas az ilyesmiben vagy konkrét tapasztalata van.


Köszönöm



2018. nov. 8. 15:02
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 7 éve vagyunk együtt, most nyáron volt az esküvő, 2,5 hónapja. 1 hónapja áll a bál és kerek perec kijelentette, hogy elválik tőlem.
2018. nov. 8. 15:03
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem meg nem fog visszamenni a feleséged. Azért nem, mert nem szoktak. Majd írd meg, kinek lett igaza!
2018. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 User-Agent ***** válasza:
15%

Szegény te!

"Konkrétan megnevezett probléma nincs."

Na persze, csak úgy. Nem egy másik férfi van a háttérben, vagy te csináltál valamit? Nincs olyan, hogy "csak úgy"... Lehet, hogy rád unt vagy mi a f***sz? :D Szerencsétlen mód pedig ezekbe a f***ságokba menekülsz? Jósok vagy mi a f***sz?

2018. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Úgy látom komoly problémák vannak az értő olvasással: "A lehúzó, és lefikázó véleményeket kérlek hanyagoljuk. Csak olyan érdekelni, aki jártas az ilyesmiben vagy konkrét tapasztalata van."
2018. nov. 8. 15:57
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem szokásom mások életében túrkálni, de baromira érdekelne, mi verte ki a biztosítékot 2.5 hónap után.
2018. nov. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 kreténpali ***** válasza:
69%
Mit szeretnél? Mi a kérdés? Ha arra vágysz, hogy megnyugtasson valaki, akkor lehet várnod kell, a trollok általában korábban érkeznek.
2018. nov. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Én is a te cipődbe járok :/
2018. nov. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%

"Én jogászként ott voltam egy látónál, Önmagában vicc"


Na igen,ilyenkor engem is elkap a röhögőgörcs..

Azért ha félreteszed ezt az öntelt hólyag hozzáállást a jogász diplomáddal együtt és leereszkedsz a józan paraszti ész és valódi értelem szintjére,akkor magad is eljuthatsz arra az egyszerű következtetésre,hogy 3 általad is elismert komoly tudással rendelkező szakember miért rontaná a saját üzletét,hitelét,karmáját,ezzel jövőjét olyan hamis információval,amit éppen hallani akarsz?

Ha legközelebb is olyan területen vágysz megerősítésre a kettőtök kapcsolatába vetett bizalom helyett,ami szerinted komolytalan,akkor jusson eszedbe,hogy ilyenkor bizony jól jön az a másfajta segítség.

2018. nov. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A véleményem az, hogy majd az idő megmondja, visszatér-e hozzád a szeretett nő v sem.


3 ember tévedhet-e egyformán? Teljességgel nem zárható ki, még ha kicsi is az esélye. Arra rákérdeztél-e, hogy neked mit kell tenned a visszatérése érdekében? Illetve te, mint felnőtt ember mennyire mered rábízni magad és a jövőd az ellenőrizhetetlen információkra? Hm?

2018. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Bármi lehet, de 7 év együttlét és 2,5 hónappal az esküvő után elég nyomós ok kell, hogy ne legyen visszaút.
2018. nov. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!