Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik az Aura...

Szerintetek létezik az Aura (energiaburok)?

Figyelt kérdés

[link]


"Létezését a tudomány mai állása nem ismeri el."


De miért?



2018. dec. 20. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
A tudomány sok mindent nem ismer el, amire nincs rálátása.
2018. dec. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem létezik.
2018. dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Az emberi testnek van mágnesmezeje és elektromos mezeje, hiszen elektromos "jelek" futnak az idegekben, ez, bár kis értékű, de nyilván kijut a testből.

Kellő érzékenységű eszközökkel érzékelhető.

Hogy azután olykor eltúlozzák és több mindent tulajdonítanak neki, az már más dolog.

Nem hívnám energiaburoknak, bár miért ne lehetne hívni valaminek, ha úgy gondolom.

2018. dec. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 LeonScottKennedy ***** válasza:
33%

#1:


Nyilván, mert nektek van rálátásotok :'))

Ti sem tudjátok semennyire jobban, mint a tudomány, csak ti vakon, mindenféle bizonyíték nélkül elhisztek bármit.


"De miért?"

Mert a tudomány nem ezotéria. Azé'.

2018. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

A tudomány sz.rt se tud.

Azt hiszik mindent tudnak közben meg nem értenek egy rakás dolgot.

2018. dec. 20. 18:55
 6/7 LeonScottKennedy ***** válasza:
24%

Már megbocsáss, de te nagyon buta vagy.

A tudomány nem állítja, hogy mindent tud.

De örülök, hogy te ennyire biztos vagy az ezoterikus dolgok létezésében. Minek ide bizonyítás. Minek ide bármiféle bizonyosság. Tűzbe az empirizmussal! Elég csak hinni a dolgokban, Pán Péterben is működött.

2018. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Téves állításokar fogalmazol meg.

A tudomány sok mindent tud.

Amire azt mondod semmit nem tud, az nem jelenti azt, hogy nem is foglalkozik vele, csak azt, hogy nem lát olyan bizonyított dolgot, amely igazolná.

Én láttam egy filmet, amelyben egy angol orvos, láthatóan indiai felmenőkkel, 3 hónapot töltött indiában tanulmányozni azokat az eseteket, amikor emberek átszúrnak magukon kötőtűnyi tárgyat.

Megismerte, elsajátította kinn ennek a módját (megelőzi egy hosszab meditációs szakasz) és itthon, már angliában bemutatta (megísmételte). A teljes kísérletről aura vídeo készült, érdekes volt, ahol láthatóak voltak a történések.

De mi is az az aura? Mert mint említettem, pusztán érzékeny, elektromos (mágneses) teret érzékelő műszer/kamera kell hozzá.

Amit láttam, hívhatod aurának is, elfogadom.

2018. dec. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!