Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Én hiszek a halàl utàni...

Én hiszek a halàl utàni életben csak azt nem tudom pontosan mi lesz velem utàna. Te miben hiszel mi fog történni pontosan?

Figyelt kérdés
Én hiszek benne mert ez az egész itt biztos nem magàtól jött létre csak úgy semmiböl. Ezt tudom, ez màr nekem bizonyiték. Meg nem tudom elképzelni hogy én pl ne létezzek tovàbb. Nem tudom felfogni milyen nem létezni. Szerintem nem létezik olyan hogy megszünök létezni. Mit gondolsz??
2019. jan. 24. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Semmi nem lesz utána,az egész hablaty.Mondom úgy,hogy sokáig hittem ebben.
2019. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Visszatérsz démonként és kísérteni fogsz.
2019. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12%
Semmi nem lesz.Bizonyított tény hogy az a ember aki meghal annak a teste lebomlik,tudata véglegesen megszűnik. Ugye a tudat vagy "Te". Az meg nem lesz soha többé. A halott ember semmit sem gondol,nem lát ,nem hall ,nem érzékel semmit ,a világ számára véglegesen megszűnik.
2019. jan. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Egyre kevesebben fognak az ilyenekben hinni. Egyre többet és többet tudunk az életről. Sokkal jobb mindent tudni ,nem úgy mint régen hogy hittek sok mindenben az emberek. Ma már ez kikopóban van.
2019. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Senki nem tudja mi van a halál után, de a régi korok embereivel szemben(akik szemében napjaink csövesei is királyként éltek...), akik mélyen hittek, és reménykedtek a túlvilágban ahol nekik jobb lesz, azzal szemben a mai kor emberei(kivéve a lélekben egyszerűbbeket, de ez van akinél megváltozik), elfogadják a valóságot, megértve azt, hogy az abszolút semmi az nem az ördögtől való találmány. Valószínűleg meglehetősen pihentető dolog lehet.
2019. jan. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!