Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elmagyarázná nekem valaki,...

Elmagyarázná nekem valaki, hogy miként hatnak a kristályok?

Figyelt kérdés

Kaptam három követ, amit az ismerősöm a horoszkópom alapján választott ki nekem.

Megkérdeztem tőle, hogy mégis mi ennek a hatásmechanizmusa, de nem tudott rá válaszolni.

Ezért érdeklődnék, hogy valaki le tudná-e írni, hogy mi ennek a fizikája?

Vagy ha ezt nem lehet leírni, akkor érdekelne, hogy végeztek-e olyan kísérletet, hogy mondjuk bizonyos célcsoportoknak kvarcot adtak, míg másoknak achátot és megfigyelték, hogy akik achátot kaptak, azokat szignifikánsabb több szerencse érte?


2019. jan. 26. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Ha a horoszkópod alatt a napjegyedet érted,akkor kevés rá az esély, hogy jól választott.


Az ásványok különböző energiát bocsátanak ki,funkciójuk a tisztítás-gyógyítás-feltöltés,szükség szerint.Csakrák szerint is csoportosítva vannak.


A tudományt a spiritualitással pedig csak ritkán érdemes keverni.

2019. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

"Ezért érdeklődnék, hogy valaki le tudná-e írni, hogy mi ennek a fizikája?" Ennek a témának metafizikája van.


"Vagy ha ezt nem lehet leírni, akkor érdekelne, hogy végeztek-e olyan kísérletet, hogy mondjuk bizonyos célcsoportoknak kvarcot adtak, míg másoknak achátot és megfigyelték, hogy akik achátot kaptak, azokat szignifikánsabb több szerencse érte?" Ezért szeretem a gyakit! Szignifikánsan több szerencse.... komolyan azt várod egy ezo kérdésre, h n számú halmazból (plusz kontrollcsoportok), tud.-os módszereknek megfelelő metodikával végzett vizsgálatokból levont statisztikai kutatásokkal támasztják alá az ide irkálók az elméleteiket?

2019. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1: Pont ez az energiakibocsájtás érdekelne. Miként teszik ezt?
2019. jan. 26. 14:12
 4/8 A kérdező kommentje:
#2: Miért? Nem így kell bebizonyítani, hogy valami hat-e vagy sem? Különben bárki bármit mondhat.
2019. jan. 26. 14:14
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

kettes vagyok


Kedves Kérdező, keress rá az empíria szóra, h lásd, tapasztalati úton is lehet hasznos információhoz jutni.

2019. jan. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%

Szia a kristályoknak van egy alap rezgése amíg földanyával van kapcsolatban. ( A kristály kontaktban van a földdel) Addig ez az alap információ a harmónia. Minden negatív dolgot át transzformál pozitívvá.

Miután eltávolításra került a földből már nem tudja ezt átalakítani. Minden információt megtart és azt pulzálja vissza neked a nap 24 órájában. Ezért érdemes tisztítani sós vízben.(bele rakod 1 napig)

A kristály alapvetően egy nagyon jó dolog sokat segít az embernek ha tisztában van a hogy miként kell velük bánni. Viszont ha nem akkor többet ártanak mint használnak.

A kristályt le is kell zárni program adás után hogy más információt ne tudjon bevenni. Mert amilyen gondolkodása van az embereknek körülötted és persze neked ő azt fogja vissza adni. Ami persze nem lesz egy áldás az életében így az csak roncsolja majd. Egyébként a kristályt nagyon sokmindenre alkalmazzák pl.: Telefon, űr technologia, ezotéria, sőt én személy szerint gyógyításra is használom és az eredménye 100%-os.

2019. jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És honnan tudja, hogy mi negatív, és mi a pozitív dolog?
2019. jan. 26. 19:36
 8/8 anonim ***** válasza:
21%

annyiban igaz hogy van nekik egy rezgés frekvenciájuk ugyan ugy mindennek van rezgése tudományosan nem bizonyitott de elméletben lehetséges hogy pont annak az ásványnak hasonló a rezgése mint neked ezáltal valami kölcsönhatés lép fel


mindennek van egy ponton tudományos magyarázata csak ismerni kell ezeket a dolgokat mint hogy vakon elhiszünk (de az is egy megoldás a neve placebo hatás!!!)


de ha a rezgésnek van hozzá köze akkor én ezt ugy tudom elképzelni mint amikor a szervezet feldolgozza a vitaminokat vagy ásványokat amiket be viszel a szervezetedbe vagy ahogy a napfény hatására a szervezet elkezd D-vitamint termelni

2019. jan. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!