Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Démonidézés? Isten mit szól...

Démonidézés? Isten mit szól hozzá?

Figyelt kérdés
Szkeptikus vagyok a szellem/démon idézéssel kapcsolatban, viszont találtam ilyen szöveget, meg instrukciókat hogy mit kell mondani/tenni, és tényleg csak a kíváncsiság vezérelne, rossz szemmel nézi ezt Isten? Tényleg nagyon érdekel, mert mindenhol azt olvasni hogy jaj óva intenek ettől, engem viszont tényleg érdekel, hogy ha egyedül megpróbálnám akkor történne valami. Elhagyna ezért Isten?

2019. jan. 28. 14:14
1 2
 1/14 anonim válasza:
72%
Dehogy hagyna! Isten mindenkiben bízik mindenkit végtelenül szeret és minden nap ad egy új esély.Isten mindent megbocsát. Isten senkit nem hagy el!
2019. jan. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%

De haragudna!

Meg van ìrva!

Ne kisertsd az ördögöt!

Ne játsz vele!

Isten szòlt!

Tehát ha egy dèmon az èletedbe költözik es tonkre akar tenni ne Istent hibáztasd!

2019. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
Leszarja...
2019. jan. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%

Neked tetszene, ha ellenfeleddel akarna barátod szövetkezni?

.

Először ne azt tanuljad meg, hogyan tudod megidézni valamelyik démont, hanem arra keress választ és tanuljad, ha megidézted és ő maradni akar nálad/rajtad/benned, hogyan tudsz megszabadulni tőle!

.

Ne azt kersd, hogyan tudsz úthenger alá kerülni, hanem azt, ha alákerültél, hogyan tudsz kiszabadulni élve alóla!

2019. jan. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
"rossz szemmel nézi"...melyik templomból szabadultatok?,apakomplexet nem ér rávetíteni bármire is aki szerinted fölötted áll...meg ezért sem szeretem az "Isten" jelzőt,mert ha az van,akkor Istennő is,hogy meglegyen az egyensúly a teremtésben,(képzelj el egy tesztoszteronbolygót,ahol bőrgatyás mini Mad Maxek rohangálnak egymást aprítva)szóval maradjunk a "Forrás" megnevezésnél,ő pedig a 2 pólus abszolút EGYSÉGE és tökéletessége,a Minden a mindenben...vagyis kicsiben apai szigor/anyai elfogadás = megértés/bölcsesség,mert a Jákob lajtorja (fejlődési spirál) ezen fokán éppen erre van szükséged..a Forrás pedig csak akkor hagy el,amikor te fordulsz el tőle..és most baromira a szádba rágtam :)
2019. jan. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
a 666/999 egymás tükörképei nem?
2019. jan. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! De ezek valós dolgok, tehát ti akik válaszoltatok idéztetek már, láttatok esetleg azért mondjátok?

Én nem sátánt akartam idézni, hanem démont, azt hittem nem mindegyik rossz, úgy tudtam, hogy mindegyiknek megvan a maga szerepe/rendeltetése.

Továbbra is tényleg, komolyan érdekel, hogyha én ezt a kis rituálét megcsinálom a sötét szobámban akkor mi fog történni, tapasztalok-e akármit is, vagy kamu. És hogy Isten ezért a kíváncsiságért haragudna-e, de akkor ha jól értem megbocsátja.

2019. jan. 28. 16:40
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Keresztényként mondom. Még csak viccből se csinálj ilyet! Mi az hogy nem mindegyik rossz? Te komolyan beakarsz hívni egy démont az életedbe, mert az idézés az engedély a belépésre, egy hívás! Szerintem fogalmad sincs róla, hogy mit akarsz csinálni és nagyon rossz dolgok történhetnek veled. Szó szerint életveszélyes. Lehet, hogy nem fogsz tapasztalni semmit ott helyben csak tönkremegy az egész életed. Én azt ajánlom, hogy olvasgass előtte olyan emberekről, akik alig tudtak ettől megszabadulni. Olvasgass az ezotériáról keresztény szemmel, esetleg kérdezz meg egy egyházi személyt erről a témáról! És imádkozz, hogy ez a gondolat mihamarabb távozzon el tőled!

Mindenképpen szeretnélek figyelmeztetni, hogy még a gondolatát is vesd el magadtól és hagyj fel az ezzel való foglalkozással! Ha válaszokat keresel, Istenhez fordulj, ne az ellenséghez!

2019. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Most hirtelen csak ezt a két linket találtam, de kérlek olvasd el mit írnak. Csak átfutottam, de jó összefoglalásnak tűnnek.

[link]

[link]

Az első linkből egy idézet:

" Isten Igéje, a Biblia nem hagy téged bizonytalanságban. A Szent Isten kijelenti:

"A test cselekedetei azonban nyilvánvalók, mégpedig ezek: házasságtörés, paráznaság, tisztátalanság, bujálkodás, bálványimádás, varázslás, ellenségeskedés, viszálykodás, féltékenység, harag, önzés, széthúzás, pártoskodás, irigység, gyilkosság, részegeskedés, tobzódás és ezekhez hasonlók. Ezekről előre megmondom nektek, amint már korábban is mondtam: akik ilyeneket cselekszenek, nem öröklik Isten országát" (Galata 5,19-21).

A Szentírás utolsó lapjairól is figyelmeztet az Úr szava :"A gyáváknak és a hitetleneknek, az utálatosoknak, gyilkosoknak és paráznáknak, a varázslóknak és bálványimádóknak és minden hazugnak meglesz az osztályrésze a tűzzel és kénnel égő tóban. Ez a második halál..." (Jelenések 21,8). "

A Bibliából egyértelműen látszik, hogy Istennek nem tetszik, ha valaki ilyet csinál.

Itt egy katolikus pap az agykontrollról beszél, nem is arról amire te készülsz, mégis nézd mit mond: (1:30-2:20) https://www.youtube.com/watch?v=xxNO6AJb4Zg

Ingyen reklámot nem szeretnék az ellenségnek, szóval remélem ennyi is elég, hogy az ötletedtől eltántorítson.

2019. jan. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%

Behìvol az èletedbe egy jò kis dèmont,aki homoszexualist csinal beloled vagy pedofilt.


Nincs olyan,hogy jo demon!

Mindegyik artani akar.

Ne legyèl már buta!

Terj èszhez ezek az ördögöt szolgálják!

Szerinted szeretnek tèged!

Te buta

2019. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!