Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Istenről álmodtam az éjszaka...

Istenről álmodtam az éjszaka és azt mondta hogy hazug vagyok! Nem emlékszem hogy utánna már mit mondott de tényleg ő volt az vagy démonok?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul érzem magamat kérlek írjatok normális választ!Ez tényleg Isten volt vagy csak démonok szórakoztak?Mert láttam Isten arcát! :(((
2019. febr. 4. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Nincs Isten, és démonok sincsenek.

Szívesen

2019. febr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
Már az éjjel is szóltam, hogy állandóan hazudozol. Mondj el tíz miatyánkot, amíg még jó kedvem van!
2019. febr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Milyen bunkó emberek vannak de igen is létezik Isten és szeretem 22/F
2019. febr. 4. 12:13
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
valami olyat jelez az álmod, hogy van valami problémád- igazság.-hazugság terén, amit nem akarsz ébrenléti tudatállapotban feldolgozni, ezért a nemtudatos tartományba leszorult. Alvás közben a racionális tudatrészünk pihen, nem őrködik az ilyen lenyomott tartalmak felett- ezért különféle keverék módon,képekben a felszínre jutnak. Tehát ezen töprengj, van-e valami megoldandó feladatod, ártott e valakinek, hogy lódítottál, vagy sem. Hogy "ki volt" arra elé annyi: a nemtudatos részed.
2019. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem lehet, hogy csak marhapörköltöt ettél előző este?
2019. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne nyugtalankodj, az ördögöknek nincs szabad akaratuk. Csak azt tehetik, amit Isten megenged nekik. Ha egy ördög azt mondta, hogy ne hazudj, akkor ez Isten engedélyével tette. Neked meg nem engedte meg, hogy a szádra vedd őt.
2019. febr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem Isten vagy a démonok voltak, hanem a lelkiismereted.

Talán még magadnak sem merted bevallani, hogy valamiben hibáztál.

2019. febr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor elég sok arcot kellett látnod.
2019. febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tegnap este álmomban láttam egy szarvasembört aki csak akkor megy el ha megkapom a montenbájkot az ósönből.Lehet csak sok volt a kábszi.
2019. febr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Mert bár tudod, hogy hazudtál valami fontos dologban, igyekszel eltusolni magadban.

Ezért lelkiismereted csak álmodban szólalhat meg.

Démon nem lehetett, mert az ő feladatuk nem az etkára figyelmeztetés.

Isten nem lehetett, mert azt még az Ószövetségi próféták sem láthatták.

Marad tehát az álmodban felszinre jutó önmarcangolás.

2019. febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!