Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek van összefüggés...

Szerintetek van összefüggés az események között, hogy mindezt az univerzum az én haragom miatt csinálta?

Figyelt kérdés

Életem első temetése nagypapámé volt 2009-ben, még gimis voltam. Azóta csend volt ezen a téren.


2017. februárban meghalt anyukám 56 évesen, 12 évig küzdött a daganattal.

2017. márciusában meghalt apai nagymamám 88 évesen, tüdőgyulladás, plusz a boncoláskor kiderült, hogy daganat.

2018. márciusában végre, meghalt anyai nagymamám 80 évesen - kiderült, hogy vérmérgezés okozta a halálát. Csúnya így leírni és elhinni is, de az ő halálát már rég akartuk apával. Anya életét teljesen tönkre tette mamám. A daganat kialakulásában 80%-ban is ő tehet. Anya gyerekkorát teljesen tönkre tette. Mamám egy önző egoista negatív energiavámpír volt és erre sajnos anya nagyon későn jött rá.

2019. februárban apai nagybátyám halt meg 62 évesen, régóta beteg volt már.


Lehetséges az, hogy anya halála után annyi düh és harag szabadult fel bennem, hogy miattam halnak meg körülöttem az emberek?


Lehet, hogy csak belemagyarázom, de túlságosan furcsa, hogy 2 év alatt 4 temetés és mindez anyukám halála után. Előtte meg semmi ilyen esemény nem történt a családban.



2019. febr. 8. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.A haragod elmúlt?
2019. febr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még nem, de dolgozom rajta. Azonban nagyon nehéz, hogy mamámra ne haraggal és gyűlölettel gondoljak.
2019. febr. 8. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy külön személy gyűlöletével nem hiszem hogy mások halálát tudnád előidézni. Sőt... biztos hogy nem. Efelől megnyugodhatsz. Azonban egy alapos tisztítás nem ártana a házadban és esetleg pszihológust keresni (nem, nem azért mondom mert "nem vagy normális" mert én pl boszorkányságot gyakorlok) de egy pszohológus nagyon, nagyon sokban segíthet feldolgozni dolgokat. Én is jártam korábban egy enyhe depresszióval küszködve, és nagyon jól esett hogy az a bizalmas ember akinek kibeszélem magam, értelmes válaszokat ad, vagy rávezet a válaszokra. Érdemes kipróbálni hidd el.
2019. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Idén már terve van véve, hogy elmegyek egy szakemberhez, oda, ahova párom is járt.

Ő nem egy pszichológus, hanem kineziológus, access bars-zal is foglalkozik..stb. Sok rétű személy.


És nyugi, nem gondoltam, hogy azért tanácsolod nekem, mert nem vagyok normális. :D

Szoktam pszichológiai és önismereti témában könyveket olvasni, úgyhogy nem áll tőlem távol a pszichológia. :)


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2019. febr. 8. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!