Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Harmadik szem gyakorlása...

Harmadik szem gyakorlása sikerült?

Figyelt kérdés
El keztem csinálni a harmadik szem ki fejlesztő gyakorlatot amikor a tükörben kell nézni az arcom. És azt a kédést szeretném fel tenni hogy amikkor néztem magam volt hogy el tuntek a szemeim a szám körülöttem más fények voltak volt hogy az arcomnak is más színe volt hogy ez azt jelenti hogy sikeres volt? Medetatív állapotban voltam?

#harmadik szem #medetatív állapot
2019. febr. 16. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Én inkább valami mutációra gyanakszok.
2019. febr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
62%
Nekem van két segédeim, ha valakinek fel akarom nyitni a 3. szemét. Smith és Wesson-nak hívják őket.
2019. febr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az csak optikai csalódás, ugyanolyan mint amikor sokáig bámulsz egy pontot, és a pont körül elmosódnak a dolgok.
2019. febr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de amúgy mit kéne éreznem ennél a gyakorlatnál ?
2019. febr. 16. 15:15
 5/8 A kérdező kommentje:
És utána miért bizseregtek a kezeim nahh ? az is optikai csalódás
2019. febr. 16. 16:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy bizseregnek a kezeid az a csí/energia áramlását jelentik, ami már haladás. De nem zárhatod ki az optikai csalódás lehetőségét. "naaah?"

másrészt a harmadik szemed végig megvolt csak nem látsz még vele. Járj utána az elméletnek is és nem kell hülye kérdéseket olyan oldalra kiírni, ahol nem kapsz szakértői választ. "NAAAAH??"

2019. febr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem kell flegmázni csak nem bírom az olyan embereket akik hülyének néznek és nem hisznek az ilyen dolgok ban a másik meg nem is hét kérdése
2019. febr. 16. 20:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Én máshogy ügyködtem a harmadik szemen, de itt már elég sokan lefikáztak miatta
2019. febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!