Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Harmadik szem piercing csere?

Harmadik szem piercing csere?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok arról, ha a harmadik szemem piercingjét lecserélem egy másikra?


Fellehet fogni úgy is, hogy testékszer, de én inkább úgy fogom fel, hogy "testet" adtam neki, látható részt, és ettől az ő, amitől, a harmadik szemem.


Para, hogy ha a piercinget kicserélném, valami rossz történne. Vélemények, ötletek?


2018. szept. 11. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak szólok, hogy a harmadik szem az a fej tetején van minden fajnál, amelyiknek van. Az embernél is ott a helye.
2018. szept. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fej tetején, ez jó...


Kérdező,szerintem a piercing oda felesleges, attól nem fog kinyílni a harmadik szemed.És az a rész amúgy is egy elég érzékeny része a homloknak.

2018. szept. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudod, borzasztó nehéz ám utánanézni:

[link]

2018. szept. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

#1 #3 neked is nehez?


[link]

2018. szept. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
a harmadik szem kb 7 centi mélyen van a tobozmirigynél, egy 8 centi mély sátörszöggel rajta egy gyönggyel ami fengshuis talán kinyilik a harmadik szemed
2018. szept. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, kérdező... itt az ezotérián vagyunk - de ez nem jelenti azt, hogy hülyének kell lenni.

Az ezotéria jelentése: bennfentes TUDÁS.

TUDÁS, érted?

NEM hülye babonák!


A minimum az, hogy az adott témakörben elolvasod, hogy mit mond a tudomány. A harmadik szem egy létező dolog, a tudomány leírja.

Az tuti, 100%


EZ UTÁN elolvashatod, amit az ezotéria mond róla... HA egyáltalán van egységes álláspont. Sokszor az sincs, vagy egyáltalán semmi határozott dolog nincs, csak összevisszaság mindenhol.


Mindenesetre: normális ember a tudománynál kezdi.

2018. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!