Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha valamire/valakire sokat...

Ha valamire/valakire sokat gondolok elérhetem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nem lehetetlen dologról van szó, arra gondolok, hogyha valakire nagyon sokat gondolok, akkor úgymond "bevonzhatom"? Nyilván nem néhány hétre gondolok, hanem egy hosszabb időre, hogyha végig sokat gondolok rá, lehetséges-e hogy érez valamit belőle? És ezáltal pl elkezd egy szorosabb kapcsolatot kialakítani, persze ha ez nincs az akarata ellenére. Nem vagyok szkeptikus ezzel kapcsolatban, ezért felmerült bennem a kérdés, hogy lehetséges-e?

2019. márc. 8. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Hülyeség. Bárkire gondolsz, az illető csak akkor fogja tudni, hogy gondolsz rá, ha elé állsz és elmondod neki. Nem fogja érezni, nem fog ettől vonzódni hozzád!

Tudod sokan gondolnak napi szinte olyan emberekre akik rég nem élnek már. Pl: Én mostanában rengeteget gondolok II. Ramszesz fáraóra. Szerinted ő érzi?? Mert ha igen akkor nagy a baj.

2019. márc. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Simán csak nem mindegy milyen érzésekkel gondolsz rá.
2019. márc. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha konkrét személy, akkor nem.

Ha bizonyos tulajdonságú embert keresel akkor az olyan emberekre fogsz koncentrálni.

Ami foglalkoztat azt meglátod.

Pl. Terhesen mindig kiszúrtam a terhes nőket, hiszen az foglalkoztatott. Mikor megszültem mindenhol babakocsi nőket láttam. Vagy. Párom rászokott az ecigire. Addig sose láttam senkinél, azóta azt is kiszúrom.

Szóval ami foglalkoztat észre veszed.

Ha sokat gondolsz egy bizonyos tulajdonságra, olyan emberek társaságát fogod keresni.

De attól, hogy sokat gondolsz egy bizonyos személyre, nem fog hozzád becsengetni.

2019. márc. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3. Ebben van valami, hasonló velem is volt, hogy egy nem túl gyakori autómárkára gondoltam mert megtetszett, előtte nem láttam egyet se a városban de azóta minden nap látok belőle párat akárhova megyek.

De egy konkrét személy esetében nem úgy gondoltam, hogy akkor ő most erzi hogy xy rám gondol, hanem csak mondjuk eszébe jutok vagy ilyesmi. Az sem lehetséges?

2019. márc. 9. 09:29
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

Miért nem beszélsz az illetővel? Az sokkal egyszerűbb lenne mint ezek a hülyeségek amivel nem érsz el semmit. Beszélgetsz vele--> Szorosabb kapcsolat

--> Ha akarata ellenére van akkor meg megmondja

2019. márc. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Lehet csak a véletlen műve de én hiszek ebben.

1. Volt egy srác akit lekoptattam, majd 3 év után a semmiből eszembe jutott ( ugy hogy gondolni sem gondoltam rá csak akkor) és bejelöltem. Irtunk és mondta nekem hogy ö szokott rám gondolni meg a képeim is szokta nézegtni. Nekem ez ugy jott le hogy bevonzott engem.

2. A másik embert meg én vonzottam be. Életben 2x találkoztunk közös ismerős által. Bejött a srác és a barátnőimnek szoktam róla beszélni, a facebookon nézni a képeit, kérdezgetni róla és egy idő után rám irt és randizgattunk is.

De Lehet ezt csak én gondolom így és tiszta véletlen:D

2019. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!