Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz hogy egy képről meg...

Igaz hogy egy képről meg lehet mondani egy ember semélyiségét?

Figyelt kérdés
Van aki ért ehhez, és tudna segiteni ha küldenék neki képeket? :)

2019. márc. 24. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
tanultam test (arc) elemzést, ha gondolod küldhetsz képet, amit tanultam az alapján szívesen megnézem neked :)
2019. márc. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha lehet kéne egész alakos, arc profilból és szemből is :)
2019. márc. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Biztos lehetsz benne, hogy nem. A pillanatnyi állapotát örökíti meg a kép, ahogy érzi magát, ahogy viszonyul a világhoz.
2019. márc. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
abban igazad van, hogy az ember változik így az évek alatt változnak az arcvonásai... de azért ez nem egyik napról a másikra történik meg :)
2019. márc. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen.

Csak küld a képet és a kérdéseket privátban.

2019. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Én ránézésre megtudom mondani
2019. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha igaz, hogyan lehet jóképű sorozatgyilkos, illetve a jóképűek miért nem mindnyájan azok?
2019. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
...és aki megmondja igazán felszínes.
2019. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
melyik szkeptikus meri bevállalni, hogy küld nekem képet magáról és engedi hogy kielemezzem? :) (kérdező szerint tökéletes jellemzést írtam az illetőről)
2019. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 Szóval már ketten vagytok felszínesek? Ami még rosszabb vagy rosseb, hogy hülyíted is közben? A jellemzés, amit írtál alapvetően egy csalás..lenne, ha pénzt is kértél volna cserébe. Sok idiótát szopatnak ezzel a baromsággal. [link] Aki jellemzést add egy kép alapján ítélve az egyszerűen csak felszínes, így szűrni lehet a felszíneseket... Az vagy, ne hazudj magadnak. :D
2019. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!