Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Érdemesebb lenne új paklit...

Érdemesebb lenne új paklit vennem, vagy próbáljam a használtat?

Figyelt kérdés

A nagymamámtól kaptam egy tarotpaklit, de valahogy nem esik jól megfogni, hiába tekertem karneol füzérbe.

Érdemesebb volna új paklit vennem ami nem járt annyi ember kezében és kényelmesebb használni kezdőként? Vagy próbálgassam a használtat?



2019. ápr. 4. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem fogja megmutatni a jövőt, akkor meg nem mindegy?
2019. ápr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Mindenkinek saját paklit kell először használnia, mert a rezgések használt kártyán egy ideig nem működnek.
2019. ápr. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi 2-es!

1-es neked meg ha nincs releváns a válaszod inkább fogd be.

2019. ápr. 5. 15:39
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Releváns infó a ... a miről is? A nagy büdös semmiről?
2019. ápr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó, mit keresel az ezoteria témakörben ha nem hiszel? Én se megyek az autók vagy az abortusz témakörbe mert nem tudok érdemben hozzászólni.


Kérdező: mindenképp vegyél újat, olyat ami téged vonz.

2019. ápr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha őt ez érdekli, akkor foglalkozzon vele bátran. Attól hogy van akit ez nem érdekel, vagy hülyeségnek tartja, az a magán véleménye.

Nem a véleményetek kérdezte a kérdező.


Ilyenből mindig sajátot vegyél. Van mód a másik megtisztítására, de túl nehéz lenne, a többit nem is mondom.

Kismillió van már ebből, azt válaszd amelyik tetszik.

Tudni kell olvasni a lapokat és sok minden más is van itt, az a kérdés az megvan e benned.

Nem elég a tarot kártya, ehhez érzek is kell.

2019. ápr. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos választ! Ui: a van pár nagyon jó értelmező könyv, benne lapvetési módszerekkel, de hiába próbáltam tisztítani a paklit, folyton kellemetlenül éreztem magam ha kézbe vettem.
2019. ápr. 7. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!