Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Érzékelheti valaki úgy is az...

Érzékelheti valaki úgy is az asztrál dimenziót, ha nem lép ki a fizikai testéből (ébrenlétben)?

Figyelt kérdés

Tömören vázolva: volt régebben egy különös élményem.Nem álom volt, még nem aludtam, ez egész biztos.Egy halványkék "aurával" körülvett alak jelent meg mellettem.

Ilyesmit, mármint hogy ilyen halványan sugárzo fény veszi körül az élőlényeket és halványabban a tárgyakat, testen kívüli élményekben tapasztaltam rendszerint,tehát a fizikai testem közben mozdulatlan volt.Ebben az esetben azonbankétség kívül mozogtam, mert mikor megszűnt a jelenség, nem fekvő helyzetben voltam az ágyban.Az alak aki megjelent azonban nem szellemszerű, hanem fizikailag érzékelhető volt.És ezt nem értem, hogyan lehetséges!

Még esetleg, ha egy "alvajárás" szerű állapot lett volna....esetleg...Bár ha alvajáro lennék, az kb 30 év alatt már csak kiderült volna hamarabb is.És ott van az is, hogy biztosan tudom, nem aludtam még, de a jelenést megérintettem és a kezemmel éreztem!


Volt egy másik, némileg hasonló eset: Itt még 12éves voltam kb.Egy éjjel arra ébredtem, hogy világos van.Azt hittem, ideje felkelni, de rájöttem, hogy a fény nem kintről jön.Kinn sötét volt.A fotelben ült egy öreg ember, kalapban,botjára támaszkodva és onnan jött a fény.őt vette körül.Volt bennem olyan érzés, hogy "valami gáz van", úgyhogy gyorsan bebújtam a paplan alá és reggelig levegőt venni is alig mertem.Az öreget amugy szeretett keresztapámmal azonosítottam.Sajnos reggel találtunk egy üzenetet higy kereszttata meghalt.Nos ezt azért füztem hozzá, mert ezt a jelenséget is éberen láttam,igaz, ezt nem érintettem meg,de a látvány olyan volt, amilyennek testen kívüli élmény közben szoktam látni a dolgokat.

Miután láttam a jelenést, a takarot a fejemre húztam, erre is tisztán emlékszem és reggel anyu hajtotta le a paplant a fejemröl mikor ébresztgetett :D Még kérdezte is, minek dunsztoltam be magam annyira?


Na de miközben ezeket leírtam, eszembe jutott még egy,amit végképp nem tudok hová tenni:

Párom mellett aludtam.Felébredtem, fura érzésem volt,hanyatt feküdtem , csak bámultam a plafont és akkor olyan érzés fogott el, mintha a testem,mint egy óramutató lassan elfordulna (ugy, hogy közben én magam nem mozdulok),teljes félkörivben elfordulna.Közben végig azt láttam és érzékeltem, ami ténylegesen volt a szobában, a kintröl beszűrődő fények jól megvilágítottak mindent.Amikor már az ellenkező irányban voltam fejjel (tehát a lábam mutatott a pármám felé),a párom hirtelen felébredt, felült és riadtan kérdezte, mit csinálok?! Gondolom,arra célzott, hogy miért fekszem fordítva?Mert tényleg úgy feküdtem az ágyon.Soha az elött,sem utána nem történt ilyen. Visszafeküdtem tehát a rendes irányba és nem beszéltük meg a dolgot, mert akkoriban nem nagyon érdekelt, de néha eszembe jut és különösnek érzem.


Miféle jelenségek lehetnek ezek?


Alvásparalizis, testen kívüli élmény, szellem érzékelése,ilyeneket külön-külön is mind megtapasztaltam többször is, de itt az elsö és harmadik élményem ami valahogy egyik kategoriába sem illik be.Még a keresztapás esetre rá lehet húzni, hogy szellem volt és annyi...

Mit gondoltok?


2019. ápr. 14. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Ezek mind téves ébredések

Csak annyira hiperrealisztikus hogy azt hiszed a valoság

2019. ápr. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tislerics Máté ***** válasza:
0%

Alvási paralízis!


Elég gyakori dolog. Nem kell túlagyalni...

2019. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Második válaszoló hülyébb mint az első. >,<


Furcsa, hogy neked ez meglepő. Nem kéne összefüggésnek lennie. Ébren is ugyanúgy megvan minden hozzá, csak nem megszokott, kigyakorlott.

2019. ápr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

És mégis, mik lehetnek ezek az éberen érzékelt, "fénylő ..lények" ? A fotelben ülö öregböl kiindulva lehetett szellem.


De az első történetben, az az alak, aki megjelent a szobámban, az nem volt ismerös kicsit sem, viszont testi kapcsolatot akart (késöbb olvastam ilyenekről történeteket.Incubusok, azt hiszem).Nem volt alvásparalizis.

Szoval, hogy keresztapám "szelleme" vagy mije megjelenik a halála éjszakáján, az oké.De mit keresett egy hasonló, azonban ismeretlen jelenés nálam ilyen különös szándékkal? Bár ha már alvásparalizist említettük, ez a szobámban megjelent alak, akit nagy nehezen elküldtem, reggel ujra érzékeltem őt, de akkor már tényleg alvásparalizisben.

2019. ápr. 15. 19:09
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Igen.

Tulajdonképpen erre azt mondanák, hogy ekkor is kinn vagy, tehát: azzal a testtel érzékelsz, ami ki tud menni. Ezt a testet egyébként lehet fejleszteni is (a képességeit). Ez mind a mágia témaköre: elméleti és gyakorlati, practicus and theoreticus.


“Ilyesmit, mármint hogy ilyen halványan sugárzo fény veszi körül az élőlényeket és halványabban a tárgyakat, testen kívüli élményekben tapasztaltam rendszerint,tehát a fizikai testem közben mozdulatlan volt.”


- Ez az “étertest” (vitális test, élettest) érzékelése


“.Az alak aki megjelent azonban nem szellemszerű, hanem fizikailag érzékelhető volt.És ezt nem értem, hogyan lehetséges!”


- Ez érdekes. Találkoztam ilyen leírásokkal. Magam is csodálkoztam rajtuk. Állítólag lehetséges. Ennyit tudok erről mondani.


“ nem aludtam még, de a jelenést megérintettem és a kezemmel éreztem!”


“.A fotelben ült egy öreg ember, kalapban,botjára támaszkodva …”


- Érdekes ez is.

“ már az ellenkező irányban voltam fejjel (tehát a lábam mutatott a pármám felé),”


- Ehhez megint nem tudok hozzászólni.


“éberen érzékelt, "fénylő ..lények" “

- Talán inkább vagyunk ezek, mint halandó fizikai testek.

“az első történetben, az az alak, aki megjelent a szobámban, az nem volt ismerös kicsit sem, viszont testi kapcsolatot akart”


- Ez már furcsának tűnik. Szerintem a szexuálmágia egy fajtája az incubus, succubus, nem ilyen spontán érzékelés. Bizalmasabb viszonynak gondolom az ilyesmit.

2019. ápr. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó a részletes választ!

Nos igen, mind közül talán a legfurcsább ez az élményem volt, amikor a testi kapcsolatot kezdeményező fiatal férfialak jelent meg (róla írtam, hogy érzékeltem fizikailag).Ö is áraszrotta ezt a halvány fényt, de nem áttetszönek kell elképzelni, mint a szellemeket szokás, hanem teljesen láthato volt, akár bármelyik élö ember.

Viszont kommunikálni csak gondolatokon keresztül tudtunk.Gondolatok, érzések által.Vagyis hát inkább csak ő olvasott az érzéseimben, gondolataimban, sőt, ilyen módon parancsolt, befolyásolt, kb mint aki hipnotizál.Ezért is nem volt egyszerü elküldeni!

Akiknek meséltem, annyit reagáltak, hogy biztos pasihiányom volt :D Na ez azért nem olyan vicces.És nem is volt igy, mivel volt akkoriban párom, bár kicsit messze lakott, de ő körülötte forogtak a gondolataim és azt sem mondhatnám, hogy esetleg ő csinált valami mágiát, mert tőle elég távol álltak az ilyen spirituális dolgok, inkább racionális tipus volt.Szóval semmi tippem hogy mi és ki lehetett.Viszont ha esetleg számít valamit, miután eltünt ez a jelenés, iszonyat fáradtnak éreztem magam.Mozdulni sem bírtam, akkor egyszer éreztem ilyet, hogy minden eröm elszállt,de valami extrém kimerültséget képzelj el.Máskor is tapasztaltam különös dolgokat, de azok után semmi fáradtságot nem éreztem.

Később még 1-2-szer láttam álmomban, akkor már inkább ellenséges volt.Aztán végleg eltűnt.Tényleg felettébb különös.

2019. ápr. 16. 07:08
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem voltál ébren csak álmodtad az egészet
2019. ápr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!