Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha felébredt a kundalíni-m...

Ha felébredt a kundalíni-m véletlenül, akkor mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Illetve örülnék ha nem erről lenne szó, mert nem is igazán hiszek ilyesmiben, eléggé racionális embernek ismertem magam eddig, de történt valami...

Egy intim érintkezés során, olyan szintű örömöt és boldogságot éreztem, és égető-jeges hidegrázást, elektromosságot, és olyan nem emberi érzéseket, amik miatt azóta is furcsán érzem magam. Az időt néha "hurokként" érzékelem, és úgy érzem megőrültem. Mit tehetnék?



2019. máj. 1. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Rossz kategoriaba irtad. Nem baj, majd atteszik a humorba.
2019. máj. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%

A kundalini-t érezted, de a felemelkedés fájdalommal jár, mintha egy több ezer fokra hevített ólomcsík kúszna végig a gerinceden. De ez mindenkinél más.

Plusz, a biztonságos felemeléshez nyitott, tiszta csakrák kellenek, és sok egyéb más is.

Érezted ugyan, de nyugi ez nem felemelkedés volt.

2019. máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg a szifiliszt érezted, azóta pedig lázad van.
2019. máj. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!