Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki hisz itt olyanban,...

Valaki hisz itt olyanban, hogy egyik ember sem véletlenül kerül bele az életünkbe? Minden ember valami "tanítás" jelleggel van vagy volt benne?

Figyelt kérdés

Én ezt tapasztaltam, és mindig olyan ember kerül a kőzelünkbe/társaságunkba akire éppen szükségünk van.

Ki hisz ebben? Lehet ennek alapja?

Elvégre minden és mindenki hatására formálódik a személyiségünk bizonyos szinten..



2018. febr. 16. 22:04
1 2
 1/18 anonim válasza:
35%
Az én életemben soha senki sem kerül be már évek óta. Szenvedek is miatta. Ebben mi tanulság lenne, azon kívül hogy megöli a személyiségem?
2018. febr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%

#1 Pl.: Megtanulsz egyedül is boldog lenni.

Amúgy meg ha évek óta nem került új személy az életedbe, akkor ott erősen "hibás" vagy te is.


Amúgy nem hiszek benne, sok felesleges tanítás lenne, amit anélkül is eltudok képzelni/átérezni, hogy ténylegesen megtapasztalnám.

2018. febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
38%

Butaság😀


Amikor buta vagyok-buta embert találok magam mellé

Amikor negatív-akkor egy depis pi**át

Ha pozitív vagyok és kapar ertem akkor szinten egy depis pi...at

Szoval amíg bennem vannak hibák és másban keresem a megoldást akkor addig csak tanulság lesz arra, hogy fogadjak el magam🙂


Ha elfogadom magam és szarok mindenkire, akkor látszik ki is szeret igazan, kivel érdemes foglalkozni...ez a nagy kölcsönhatás!


Amíg meg akarsz felelni addig csak pofonokat kapsz....

2018. febr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
Én hiszek benne. Ha a saját életemet veszem alapul, eléggé nyilvánvalóvá vált, hogy az élet által elém sodort személyek nem elérhetőek a számomra. Mintegy emlékeztető, hogy nekem nem jár ki a boldogság. Egy személy által sem.
2018. febr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%
Én nem hiszek benne, mert nem érzem így, egyáltalán nem ezt tapasztalom.
2018. febr. 17. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Igen, ez valóban így van.

Ha esetleg egy neked nem tetsző jellemvonásokkal rendelkező ember kerül az utadba, az egyfajta "tükör" számodra és megmutatja, hogy mely területeken kell még fejlődnöd.

Legrosszabb esetben is elfogadásra tanít téged. :)

2018. febr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Így van, de vigyázni kell azért az ilyen "bevonzom őket" kijelentésekkel. Tudom, hogy te nem ezt írtad, de sokan így értelmezik. Az élet mindig tanít valamit, minden egyes pillanatban, aztán az, hogy megtanulod-e a leckét, azon múlik leginkább, hogy megérted-e azt amit a "tanár" mondani akar. Nyilván minden ember egy tükör számodra, akár pozitív személyiségnek hívod, akár negatívnak. Amikor valaki kicsit közelebb kerül hozzád, az csak annyit jelent, hogy közelebb mész a tükörhöz, valószínű, hogy ugyanazokat a dolgokat fogod meglátni magadban, amit máson keresztül is megláttál volna, csak épp szimpatikusabb volt, ezért közelebb engedted. Amikor egy számodra nagyon visszataszító dolgot vélsz felfedezni valakiben, az nyilván egy kis piszok ami a tükörre került, viszont ilyenkor érdemes a saját tükrödre is figyelmet fordítani, hiszen ha az olyan tiszta, akkor nem igazán váltana ki reakciót.
2018. febr. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%

Én hiszek ebben.

Mindegy ki jön vagy megy, mi mindig tanulunk valamit.

Szerintem az a lényeg, hogy mindig pozitív legyen a tanulság, amit levonsz. Ha ezt megtanulod, mindig előrébb jutsz

2018. febr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Én is hiszek benne.És itt nem csak párkapcsolatokról van szó.
2018. febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8%

Kiváltságosak vagytok, ha "mindig olyan ember kerül a kőzelünkbe/társaságunkba akire éppen szükségünk van."

Ugyanakkor értéktelenek, mert olyannal nem kerültök kapcsolatba akinek rátok van szüksége, azaz nektek szükségetek van másokra, de ti senki számára.

Ezzel ne dicsekedjetek.

2018. febr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!