Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Eltortem egy tükröt hét év...

Eltortem egy tükröt hét év balszerencse? Több lent

Figyelt kérdés
Szóval ma veletlen eltortem egy tukrot... Utana olvastam es azt írják hogy 7 év balszerencsem lesz... Ez mennyire igaz? :/

2019. máj. 4. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
baromság
2019. máj. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Én 1-2 éve eltörtem egy tükröt. Felvettek az álomiskolámba, szuper jó felvételit írtam, megtaláltam a legjobb barátnőmet, akivel osztálytársak leszünk, egy kirándulás miatt kicsit nyíltabb lettem. Szóval nem hiszem, hogy hét év balszerencsét jelentene.
2019. máj. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Akkor ez csak babona:D
2019. máj. 4. 14:00
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Én is törtem el tükröt, még tányért is, sőt poharat,képzeld anyu úgy pofán vágott, hogy azóta is fáj, holnap jár le a hét év, végreee nem fog fájni. Viszont lehet elvisznek az ufók, és egy fekete macskát dugnak a lukamba :DDDDDD
2019. máj. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez simán babonaság. Bármilyen nézetet is vallj, ezt semmibe se lehet beilleszteni. Ha nem hiszel a természetfeletti dolgokba, akkor mi a kérdés? Ha hiszel, akkor meg honnan veszed, hogy egy tükör hatással van az életedre? Ha pl. keresztény vagy, akkor Isten jóval erősebb egy törött tükörnél, szóval mi félni valód van?

Akkor leszel balszerencsés, ha elhiszed hogy mostantól az vagy, mert te magad fogod azt előidézni.

2019. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Nono, csak óvatosan, nekem annó azt mondták, 7 évig nem mehetek férjhez! Nos, 10 évesen eltörtem 2 tükröt is a nyáron. Na mikor mentem férjhez végül? 24 évesen, nyár legvégén!!!
2019. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És ezt a tükörrel hoztad összefüggésbe? :DDDDD
2019. máj. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2019. máj. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Háát, mikor ide kattintottam 7 válasz volt a kérdésedre ,hét meg hét az 14 osztva 4-el ami a szerencseszámom, az 3 szóval illuminati.


Ja, három dolog nem ment nekem soha, a matek meg a helyesírás.


Nyugi, csak babona.

2019. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A jövődet törted darabokra. Természetesen.
2019. máj. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!