Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van olyan hogy az ember...

Van olyan hogy az ember megálmodja a jövőt?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor álmodtam repülőgépek lezuhanása ról fegyveres támadásokról általában 80% a beteljesült de soha nem tudtam előre hogy hol és mikor fog bekövetkezni,nagymamám megálmodta az 1956-os forradalmat 1955-ben, két kolleganője is igazolta. Anyám azóta elhiszi, amióta megálmodtam mindkét malajsian airlanes gép lezuhanását, a sziriai vegyi támadásokat. De tartson bolondnak aki gondolja, így történt, s eddig 3 ember hitt nekem ezzel kapcsolatban. De sajnos az ikyen katasztrófákat nem tudom előre, mikor következnek be, a Maláj gépek lezuhanását, egy hónappal előtte álmodtam, a Domai (szíriai) vegyitámadást, 3 hónappal előtte. 37 éves vagyok, de már gyerekkoromban álmodtam dolgokat, csak ki hisz egy gyereknek, a felnőttkorban meg elmebetegnek nyilvánítják az ilyen embert.

2019. máj. 18. 07:20
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Jól értem, hogy álmodtál lezuhanó gépekkel aztán valamivel később lezuhant egy repülő és te ebből azt a következtetést vontad le, hogy megálmodtad a maláj gép lezuhanását?


Elárulom, hogy a világon mindenki álmodott már egyszer lezuhanó repülőkkel.


Az, hogy hiszel az álmaidban az nem elmebetegség hanem szimpla ostobaság, ugyanis olyan dolgok között vélsz kapcsolatot felfedezni amik között semmilyen kapcsolat nincs.

2019. máj. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Genentika. Te talán gyakorolni is fogsz.
2019. máj. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez akkor lenne érdekes, ha azt álmodtad volna meg, hogy A maláj gép zuhan le. Ahogy az első is írta az, hogy arról álmodtál hogy lezuhan egy gép nem jelenti azt, hogy magát az eseményt álmodtad meg. Én is álmodtam már, hogy megyek nyaralni a Balatonra, pedig a valóságban nem terveztük, de egy barátunkhoz mégis lementünk. Ez sem azt jelenti, hogy előre megálmodtam. Én alapvetően hiszek abban, hogy vannak olyan álmok amiknek üzenete van, de nem nyíltan közvetítenek dolgokat. Ilyen nincs szerintem, hogy az ember előre megálmodja hogy mi lesz a jövőben. Ennyi erővel bármelyik álomra rá lehet húzni bármit.
2019. máj. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Én a Dejavu élményeimet megálmodom ezért tűnik úgy mintha már láttam volna

Mert tényleg

2019. máj. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oke biztos vannak véletlenszerű, összeféstelen álmok, aminek nincs köze a katasztrófákhoz, de akkor miért van hogy évente 2-3 alkalommal katasztrófákkal álmodom, gyiljosságokról és természeti csapásokról, nem nézek tv-t, sem filmeket a telefonomom, lassan 2 éve, nincs időm rá. A Maláj gép lezuhanása nem vicc, sem a Domai mérgesgáz támadás, most is álmodtam egy vegyitámadásról, és egy fapados légitársaság gépének lezuhanásáról(valami F betűvel kezdődő kis légitársaság volt). A nagymamámnak 2 kolléganője hallotta, amikor 1955 decemberében elmondta, hogy azt álmodta, hogy az Oroszok megtámadtak minket, minden kollégája kinevette, 1956 oktoberében a munkába menet megállították az 1-es buszt, és ő gyalog indult tovább, szembe rohant felé a kolléganője a Corvin áruház felől és réműltem kiabálta a Mamámnak, hogy:,, Juli, igazad volt hiszek neked''. 20éves voltam amikor találkoztam a volt kollégáival, akik megerősítették a Mamámat, szintúgy a Mamám a II. világháborút is megálmodta. Lehet nevetni ezen,akik Istenben sem hisznek, hogyan hihetnek el bármi mást. Ha magamat akarnám mutogatni, akkor a Youtubra tennék videót, nem itt kérdeznék ilyet.
2019. máj. 18. 13:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a jövőt álmodja meg hanem dekódolja a jelent. Ehhez semleges éber figyelem kell ami az egész környezetre kiterjed az öt érzékszerveren át, az intuitív benyomásokig.
2019. máj. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!